Hollywood - najlepiej opłacane aktorki

30/09/2019

 

Jeśli najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood (od czerwca 2018 r. do czerwca 2019 r.) był Dwayne Johnson (który zebrał 89.4 mln dolarów), najlepiej opłacaną aktorką była Scarlett Johansson.

W zeszłym tygodniu, Daily Vibes opublikował ranking najlepiej opłacanych mężczyzn w Hollywood.

Dzisiaj, skupi się na drugiej stronie medalu: płeć żeńska.

 

Zobacz także: Gwiazdy o polskich korzeniach. Jego nie spodziewaliśmy się na liście

 

Oto ranking najlepiej opłacanych aktorek 2019 r. według Forbes:

 

1. Według szacunków, to Scarlett Johansson (Czarna Wdowa z „Wszechświata Marvela” ) dominuje nad            koleżankami z przychodem o wysokości  56 milionów dolarów. Drugi rok z rzędu,  zajmuje ona  pierwsze miejsce w rankingu.  Z drugiej strony, był to szczególnie zyskowny okres dla aktorki, która najwyraźniej zarobiła premię w wysokości około 35 milionów dolarów na „Avengers: Endgame”. Ponadto, byłby dla niej gotowy ośmiocyfrowy czek za samodzielny film poświęcony Czarnej Wdowie, który powinien pojawić się w kinie w 2020 roku.

 

Źródło: instagram/blackwidowmovie 

 

2. Zaraz za Scarlett Johansson, drugie miejsce zajmuje Sofia Vergara, otrzymując 44.1 miliona dolarów w 2019 roku.  Jedenasty i ostatni sezon „Modern Family” zostanie zaprezentowany tej jesieni, ale portfel Vergary będzie całkiem niezły: nadal ma ona dochodowe z inicjatyw przedsiębiorczych, w tym Sofię Jeans i linię mebli w Rooms To Go.

Źródło: instagram/sofiavergara

 

 

3. Dzięki zarobkom o wysokości 35 milionów dolarów, Reese Witherspoon zajmuje trzecie miejsce. Aktorka stała się również producentką. Będzie realizować nadchodzące filmy „Lucy in the Sky” i „The Dry”, choć nie pojawi się w nich.

 

Źródło: instagram/reesewitherspoon

 

 

4. Na czwartym miejscu mamy Nicole Kidman, z jej 34 milionami dolarów. Po zakończeniu drugiego sezonu „Big Little Lies”, aktorka kontynuuje intensywny rok wiodącymi rolami w filmach „Bombshell” i „The Goldfinch”.

 

Źródło: instagram/nicolekidman

 

 

 

Zobacz także: 6 gwiazd, które czas zmienił nie do poznania

 

5. Z 28 milionami dolarów, gwiazda serialu komediowego „Friends” wraca do telewizji. Jennifer Aniston produkuje i występuje w “The Morning Show” w Apple TV+.

 

Źródło: instagram/jenniferanistononline

 

 

6. Do końca serialu „Big Bang Theory” na początku tego roku, Kaley Cuoco była częścią najlepiej opłacanej obsady telewizyjnej, zarabiając  900 miliona dolarów na odcinku. W tym roku wypracowała na ogół  25 miliona dolarów.

 

Źródło: instagram/kaleycuoco

 

7. Laureatką nagrody Emmy jest producentka wykonawcza serialu „Hulu, The Handmaid's Tale”, Elisabeth Moss, z jej 24 milionami dolarów.

 

Źródło: instagram/elisabethmossbrasil

 

8. W nadchodzącym filmie „Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)”, Margot Robbie (23.5 miliona dolarów) zaaranżuje się jako producentka i powróci do roli Harley Quinn. Pasek wypłaty? Ośmiocyfrowy.

Źródło: instagram/margotrobbie

 

 

9. Po założeniu firmy produkcyjnej (Denver and Delilah Productions), Charlize Theron ( 23 miliona dolarów)  wyprodukowała swój film „Long Shot”, z 2019 roku. Jest także odpowiedzialna za serię Netflix’a „Mindhunter”. W dodatku, ma zamiar wystąpić z Nicole Kidman i Margot Robbie w planowanym grudniowym filmie „Bombshell”.

 

Źródło: instagram/charlizeafrica

 

10. Na ostatnim miejscu, mając standardowo 22 miliony dolarów, gwiazda „Grey’s Anatomy” uświadamia, że telewizja jeszcze nie umarła. Ellen Pompeo zarabia około 575 milion dolarów na odcinek,  za aktorstwo i produkcję przeboju ABC.

 

Źródło: instagram/ellenpompeo

 

 

 

Zobacz także: Najbardziej wyczekiwane seriale 2019 roku

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska