Najgorsze polskie seriale. Te produkcje to spektakularne pomyłki

14/09/2018

 

Z polskimi serialami bywa różnie. Od czasu do czasu zdarzy się, że pojawi się jakiś prawdziwy hit. Większość jest jednak płytka, miła i przyjemna. Zwykłe telenowele do poduszki. Niestety, bardzo często powstają również seriale, których po prostu nie da się oglądać. I oto niektóre z nich.

Halo Hans
 

Fotografia:YouTube/iplaTV 

 

To jeden z tych seriali, w których ciężko wytrzymać chociaż jeden odcinek. Tego po prostu nie dało się oglądać. Zupełnie nieśmieszne żarty, fatalna fabuła i dodatkowo tragiczna charakteryzacja aktorów. Pamiętacie Cezarego Żaka w rudej peruce? To właśnie z tego serialu pochodzą te kadry.

Święta wojna

 

 Fotografia:YouTube/Esb33k


W przypadku tego serialu sam pomysł był dobry. Produkcja miała pokazywać przyjaźń między Warszawiakiem a pochodzącym ze Śląska Bercikiem. Różnic między mężczyznami nie było końca. Początkowo było nawet ciekawie i zabawnie, jednak wykonanie pozostawiało wiele do życzenia. Łącznie powstały 322 odcinki, z czego kilkunastu ostatnich nie dało się oglądać. Serial zaczął być robiony kompletnie na siłę, a dawny dobry humor zastąpiła prawdziwa żenada.
 

Zobacz także:Najgorsze polskie seriale w historii


Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście
 

 Fotografia:YouTube/WysoP


Cezary Pazura wcielił się tu w rolę Gustawa, który przez wszystkie odcinki poszukuje prawdziwej miłości. I ostatecznie jej nie znajduje. To chyba najsłabsza komedia tego aktora. Gustaw co chwilę zmieniał partnerki, a wszystkie były dla niego tylko przygodą. Motyw mężczyzny, który poszukuje miłości, jest nam doskonale znany z wielu filmów i seriali. Jednak chyba tylko w tej produkcji został przedstawiony tak słabo i żałośnie.

Psie serce

 

 Fotografia:pexels.com


Miał to być ciepły i uroczy serial. Szczególnie dla osób, które kochają zwierzęta. Ludzkie problemy widziane z perspektywy psa. Ok, nie jest to produkcja wysokich lotów, ale przecież nie miała nią być. Pomysł dość oryginalny, a nawet intrygujący. Jednak wykonanie i całe przestawienie sprawiło, że zamiast być słodko i uroczo — wyszło kiczowato. Psy, którym w serialu dano głos, z wielką dokładnością analizowały zachowania swoich właścicieli i rozmyślały, jak pomóc im w rozwiązaniu problemów. Zamiast lekkiego serialu wyszła bajka dla dzieci, i to dość kiepska.

Zobacz także:Najgorsze seriale Netflixa, na które nie warto tracić czasu


Daleko od noszy
 

 Fotografia:YouTube/Onet100


Daleko od noszy, czyli polska służba zdrowia w mocnym przerysowaniu. Ten serial miałby szanse na powodzenie. W końcu chyba każdy lubi żartować o lekarzach. Jednak tu zdecydowanie przesadzono. Lekarze alkoholicy bez prawa do wykonywania zawodu, operacje chirurgiczne przypominające rzeźnie. Pielęgniarki, które nie rozumieją, co się do nich mówi i bardziej od losów pacjentów przejmują się swoim wyglądem i gorącymi plotkami z oddziału.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska