Najgłośniejsze rozstania gwiazd

28/05/2019

 

Rozstania bywają ciężkie. Zwłaszcza, gdy sprawa dotyczy gwiazd. Wówczas tą sytuacją żyją media w całym kraju. Przekonało się o tym wiele celebryckich par, które o cichym rozstaniu mogły tylko pomarzyć. Oto 6 najgłośniejszych rozstań gwiazd, które mogliśmy śledzić w mediach. 

1. Angelina Jolie i Brad Pitt

Przez lata uważani byli za najgorętszą parę Hollywood, a każdy ich ruch był głośno komentowany w mediach. Jak się okazało, ich szczęścia nie trwało długo, bo już w 2016 roku, zaledwie 2 lata po ślubie, para postanowiła się rozwieść. Walka w sądzie trwała aż 3 lata. W tym czasie media cały czas spekulowały o pojednaniu pary albo o ich nowych związkach.Tuż po rozstaniu pary, na światło dziennie wyszło wiele sekretów ich związku np. to, że Pitt był uzależniony od alkoholu. Mimo to, fani wciąż mieli nadzieję, że do rozwodu nie dojdzie. Niestety, w kwietniu świat obiegła informacja o zakończeniu sprawy rozwodowej pary.

 

Zobacz także: Te gwiazdy wzięły ślub w tajemnicy 

 

 

2. Doda i Radosław Majdan

Historia tej pary rozpoczęła się w 2002 roku, kiedy to Majdan zaprosił Dodę na spotkanie. Para szybko zakochała się w sobie i odtąd tworzyła nierozłączny duet. Nazywano ich nawet “polskimi Beckhamami”. Po 3 latach związku zakochani zdecydowali się na ślub, a już w 2007 roku polskie media obiegła informacja o rozwodzie pary! Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Powodem rozstania miały być liczne zdrady piłkarza. Para nie rozstała się w zgodzie, a w mediach pojawiały się coraz to nowsze doniesienia na temat ich relacji. Po pewnym czasie para oficjalnie się pogodziła, ale nie utrzymują już ze sobą żadnych relacji. 

 

 

 

3. Amber Heard i Johnny Depp

Media na całym świecie zawrzały, gdy Depp porzucił swoją wieloletnią partnerkę i matkę swoich dzieci dla Heard. Pikanterii dodawał fakt, że aktor był 20 lat starszy od swojej nowej wybranki. Choć starali się ukryć związek, prawda szybko wyszła na jaw. Rok później wszyscy dowiedzieli się o zaręczynach pary, która już 2 lata później stanęła na ślubnym kobiercu. Od początku 2016 roku media spekulowały o kryzysie pary. Przypuszczenia te okazały się prawdziwe, bo parę miesięcy później aktorka złożyła pozew rozwodowy. Ich związek nie zakończył się w przyjaznej atmosferze, bo Heard oficjalnie oskarżyła byłego męża o stosowanie przemocy.

 

Zobacz także: Na pierwszym planie: Johnny Depp

 

 

 

4.Antek Królikowski i Julia Wieniawa

Para zaczęła spotykać się w 2016 roku. Od początku bardzo chronili swoją prywatność i nie komentowali plotek o rzekomym związku. Mimo sporej różnicy wieku, Królikowski i Wieniawa uważani byli za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Fani zaczęli spekulować o ich rozstaniu tuż po tym, jak młody aktor nie pojawił się na urodzinach ukochanej. Sami zainteresowani nie odnieśli się do tych wydarzeń. O rozstaniu pary dowiedzieliśmy się od Antka, który stworzył urodzinowy filmik dla byłej dziewczyny i podziękował jej za 2 lata związku. Jakiś czas po rozstaniu, Wieniawa przyznała, że powodem zerwania był fakt, że spotkali się w złym czasie.

 

 

 

 

 

5. Robert Pattinson i Kristen Stewart

Para poznała się na planie sagi “Zmierzch”. Wielu spekulowało, że związek ten został stworzony na potrzeby promocji filmu. Oni temu jednak zaprzeczali i na każdym kroku udowadniali swoją miłość. Pattinson i Stewart przez kilka lat tworzyli piękną parę uwielbianą przez rzeszę młodych fanek. Sielanka dobiegła końca w 2013 roku, kiedy światło dzienne ujrzały informacje na temat zdrady Stewart. Para próbowała ratować związek, jednak bezskutecznie. Dziś ich miłość jest tylko odległym wspomnieniem. 

 

Zobacz także: Nietypowe pary show-biznesu. Gdy wiek, wzrost czy pochodzenie nie mają znaczenia

 

 

 

6. Piotr Żyła i Justyna Żyła

Para była ze sobą 12 lat, ale nikt nie był świadomy kryzysu w ich związku. Na początku 2018 roku, Justyna Żyła opublikowała post, w którym poinformowała swoich obserwatorów o rozstaniu z Piotrem. Młody skoczek miał podobno odejść do innej kobiety. On sam w jednym z wywiadów, zdementował plotki o romansie, twierdząc, że ich małżeństwo już od dłuższego czasu przechodziło gorsze chwile. Mimo początkowych spięć, para doszła do porozumienia, a ich rozwód odbył się bez skandali.

 

Zobacz także: Toksyczny związek – jak rozpoznać jego symptomy?

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska