Tester hoteli, „tagger” seriali, czyli zawody marzeń

 

Mówi się, że nasza praca powinna być zgodna z zainteresowaniami. Nierzadko trudno znaleźć odpowiednią, wręcz wydaje się to nierealne. Są jednak „zawody”, które przechodzą nasze najśmielsze oczekiwania, a jednak istnieją i można nieźle na nich zarobić!

Tester luksusu

Luksusowe SPA, markowe kosmetyki, wypasione auta – między innymi takie rzeczy miałby testować człowiek na stanowisku, które nazwano „Living Luxury Executive”. Ogłoszenie zamieścił VeryFirstTo – serwis internetowy informujący o nowościach w świecie luksusu. Po solidnym przetestowaniu należy opisać swoje przeżycia i jakość „produktów”. Jednak nie jest to praca dla każdego, trzeba się nieco orientować w tej tematyce i starać się pozostać obiektywnym.

 

Tester luksusowych hoteli

Skoro o testerach i luksusach mowa, hitem Internetu w tym roku było ogłoszenie, w którym amerykańska firma poszukiwała osoby do testowania luksusowych miejsc wypoczynkowych. Praca polegałaby na podróżowaniu w dane zakątki na całym świecie, spędzaniu kilku dni w drogich nadmorskich posiadłościach, a potem fotografowaniu i opisywaniu wrażeń. Najważniejsze umiejętności, które miałby posiadać kandydat, to m.in. pełnoletniość, płynny angielski, „lekkie pióro”, blogowanie i… miłość do podróży!

 

Tagger seriali

Prawdziwa gratka dla miłośników spędzania weekendów na oglądaniu kolejnego sezonu ulubionego serialu. Dobrze wszystkim znany serwis Netflix poszukuje ludzi, którzy oglądaliby seriale, programy i filmy by potem odpowiednio je otagować. Wszystko po to, żeby serwis mógł np. podpowiadać kolejne filmy, zgodnie z tematyką poprzedniego. Żeby dostać taką pracę trzeba mieć doświadczenie w zakresie kinematografii, mediów i nowych technologii oraz znać Excel i CMS.

 

Degustator piwa

Nie, wcale nie chodzi o picie „złotego trunku” przez osiem godzin, siedząc na kanapie we własnym domu. Taka osoba musi jeździć po pubach i restauracjach i kontrolować, czy piwo jest odpowiednio podawane, jaki ma smak, kolor oraz temperaturę, a także rozwiązywać problemy techniczne.

 

Syrena

Tak, dobrze przeczytałeś. Dużo dziewczynek miało w swoim życiu taki etap, kiedy chciało zostać syrenką. Na wzór „Małej syrenki” albo bohaterek „H2O” oddychać pod wodą i machać swym przepięknym syrenim ogonem. W rejonie wypoczynkowym Weeki Wachee Springs na Florydzie zatrudnione są dziewczyny (i nawet jeden chłopak!), które przebrane za te mityczne stworzenia tańczą pod wodą i robią pokazy dla turystów.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska