5 najciekawszych kalendarzy adwentowych

 

Czy ty też w dzieciństwie marzyłeś o własnym kalendarzu adwentowym? Przede wszystkim kojarzy się nam z czekoladkami, ale obecnie na rynku jest wiele możliwości, jakie mogą zawierać kalendarze. Oto 5 oryginalnych propozycji, dzięki którym czekanie na święta będzie zdecydowanie ciekawsze. 

1. Kalendarz, który zawiera puzzle


Jest to idealny kalendarz, który tworzy wspomnienia. Każde dwanaście okienek zawiera 80 elementów puzzli. Obrazek z każdego dnia można łączyć w jeden duży krajobraz. Rzecz jasna puzzle są w tematyce świątecznej, do której nawiązują obrazki. Jest to idealny prezent, przy którym można miło spędzić czas, układając puzzle w samotności lub z rodziną i przyjaciółmi.  
 

 Źródło zdjęcia: Pinterest

 

2. Kalendarz Bean Boozled


Jest to kalendarz od producenta Jeally Beans, który opiera się na pytaniu - Czy byłeś w tym roku grzecznym dzieckiem? W każdym okienku znajdują się fasolki, które wyglądają tak samo. W rzeczywistości mają jednak różne smaki. Możesz trafić na czarną fasolkę, która smakuje jak czekoladowy pudding oraz karma dla psa. Jest oczywiście wiele innych pysznych i niesmacznych wariantów. Przed tym kalendarzem nie ukryjesz, że byłeś niesfornym dzieckiem.   
 

Źródło zdjęcia: Pinterest

 
3. Kalendarz dla psa i kota


Na internetowym rynku znajdziemy wiele kalendarzy adwentowych, które producenci wymyślili specjalnie z myślą o naszych pupilach. Najpopularniejsze opcje są dla kota lub dla psa. Zawierają one 24 różne przysmaki, które są oddzielnie pakowane, dzięki czemu zachowują świeżość. Nasze zwierzaki z pewnością będą zadowolone, jeśli codziennie damy im okazję próbować nowych przysmaków. 
 

 Źródło zdjęcia: Pinterest

 


4. Kalendarz adwentowy z kawą i herbatą

 
Jest to idealny kalendarz dla osób, które lubią odkrywać nowe smaki. W każdym okienku ukryte są opakowania herbaty i kawy o różnych smakach. Rodzaje herbaty, jakie możemy znaleźć to m.in. zielona, owocowa, biała, mate, rooibos, puerh. Mają one różne smaki, tj: malinowa, cynamonowa, Irish cream i wiele innych. Kawy, jakie możemy znaleźć w okienkach kalendarza to smakowy hit, który podbije nasze podniebienia. Bananowa, Tiramisu, Orzechowa, Rumowa, Szarlotkowa to tylko niektóre z nich. Kalendarz z kawą i herbatą pozwoli Ci poznać wiele smaków, z których będziesz mógł wybrać swoją ulubioną.

 

Źródło zdjęcia: Pinterest


5. Kalendarz z kosmetykami


Jest to jeden z najpopularniejszych kalendarzy adwentowych wybieranych przez kobiety. W internecie jest ich mnóstwo. Znajdziemy takie, w których producenci oferują przedmioty do codziennego makijażu, a także do pielęgnacji twarzy i ciała. Wszystko zależy przede wszystkim od tego, co preferujemy. Myślę, że kalendarz adwentowy z kosmetykami ucieszy nie jedną kobietę, która lubi o siebie dbać.​

 Źródło zdjęcia: Pinterest

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska