Najchętniej oglądane seriale Netflixa

28/07/2019

 

Netflix co chwile wprowadza nowe seriale i filmy do swojej oferty. Wybór jest ogromny. Platforma prowadzi też statystyki i sprawdza, co najchętniej oglądają użytkownicy. Niedawno ustalono, jakie seriale dostępne w ofercie są najchętniej wybierane. Oto pierwsza piątka.

Czarne Lustro

Na piątym miejscu znalazł się serial, który w szybkim czasie zdobył ogromną sławę. Czarne Lustro już po kilku pierwszych odcinkach zdobyło sympatyków. Serial dysponuje fantastycznymi efektami wizualnymi, ponadto ciekawa fabuła i przesłanie. Czarne lustro to gatunkowa mieszanka, znajdziemy tu elementy science fiction, satyry, a także thrillera psychologicznego. W tej produkcji każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Zobacz także: Netflix – wszystko co musisz wiedzieć o tym serwisie 


Grace and Frankie

Ostra rywalizacja dwóch zabawnych mężatek nagle zostaje przerwana przez niesamowitą historię. Życie kobiet diametralnie się zmienia, gdy ich mężowie oznajmiają, że zakochali się w sobie i planują wziąć ślub. Od tego czasu kobiety zamieszkały razem, pomagają sobie w codziennych życiu i wspierają w trudnych chwilach. W rolach głównych występują fantastyczna Jane Fonda, znana z wielu kultowych produkcji, oraz Lily Tomlin. To idealne połączenie!

 

 

Ozark

Serial przedstawia historię z pozoru zupełnie normalnej rodziny Byrde'ów. Jednak Marty Byrde poza pracą na stałym etacie doradcy finansowego zajmuje się pranie brudnych pieniędzy dla jednego z karteli narkotykowych. W pewnym momencie sprawy znacznie się komplikują, więc rodzina postanawia wyprowadzić się z Chicago do Krainy Ozarks w stanie Missouri, która słynie z pieknego krajobrazu i rozległych jezior.

 

 

Stanger Things

Pewnie wielu z was zakładało, że ten serial znajdzie się na pierwszym miejscu. Jednak tak się nie stało. Stanger Things cieszy się olbrzymią popularnością. Serial okazał się jedną z najlepszych produkcji platformy Netflix. Trzeci sezon tego serialu pobił rekordy oglądalności. W ciągu czterech dni od premiery nowych odcinków (3 sezonu), serial obejrzało ponad 40 mln widzów! W oficjalnym komunikacie serialowego giganta możemy przeczytać, że jeszcze żaden film ani serial, nie cieszył się aż takim zainteresowaniem w tak krótkim czasie. Prawie połowa wszystkich użytkowników obejrzała już ten sezon w całości. Bez wątpienia Stanger Things jest bardzo ważną pozycją w ofercie Netflixa. Sława tego serialu nie bierze się znikąd! Ten serial po prostu trzeba obejrzeć.

 

 

Zobacz także:Najlepsze seriale Netflixa. Te produkcje pochłoną was bez reszty!


Orange Is The New Black

To właśnie ten serial cieszył się największym zainteresowaniem użytkowników Netfixa. Przyznam szczerze, że nawet dla mnie było to spore zaskoczenie. Myślałam, że moda na Orange Is The New Black już minęła. Fabuła przedstawia historię Piper Chapman, która zostaje skazana na 15 lat więzienia z przestępstwo popełnione ponad 10 lat temu. Dwa dni temu, na platformie Netflix pojawił się ostatni już sezon tego serialu. Czas dowiedzieć się, jak ta historia się skończy.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska