Znane rodzeństwa bliźniacze

 

Nie ma to jak brat czy siostra. Tylko z rodzeństwem kłócisz się o błahostki w młodym wieku. I tylko na siostrę czy brata możesz liczyć w każdej sprawie. Bliźniaki wiedzą o tym najlepiej, bo oprócz tego, że wyglądają podobnie, czują co dzieje się z drugą osobą. Show business też kręci się wokół sławnych rodzeństw i nie omija również bliźniaków.

Czy pamiętasz sławne rodzeństwo bliźniacze? Na pewno jesteś w stanie wymienić kilka nazwisk aktorów, których oglądasz w ulubionym serialu. Sprawdź czy nie pominęliśmy ich w naszym zestawieniu.

Polska:


Rafał i Marcin Mroczkowie
Najsłynniejsze bliźniacze rodzeństwo to niewątpliwie bracia Rafał i Marcin Mroczkowie. Znani są głównie z serialu „M jak miłość”, w którym jako Piotrek i Paweł Zduńscy przeżywali wspólnie przeróżne perypetie. W normalnym, nie serialowym, życiu bracia również są ze sobą bardzo związani. Oboje mają rodziny i niedawno zostali tatusiami.

 

 

Jarosław i Jacek Kretowie
Mało kto z nas wiedział, że najpopularniejszy telewizyjny „pogodynek” ma brata bliźniaka. To muzyk zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Niestety, jak donoszą media, rodzeństwo najprawdopodobniej nie żyje ze sobą w zgodzie.

 

 źródło: fakt.pl

 

Adam i Jakub Zdrójkowscy
Serialowy Kuba z „Rodzinki.pl” również ma brata bliźniaka. Mimo iż to o Adamie jest głośniej (oprócz znanego serialu kojarzymy go również z Tańca z gwiazdami czy jako prowadzącego The Voice Kids), 
Jakub też ma na koncie sukcesy. Swoją przygodę telewizyjną rozpoczynał w epizodycznych rolach wcześniej niż jego brat.

 

 

 

Zagranica:

Mary-Kate i Ashley Olsen
Określone mianem najbardziej znanych sióstr świata – bliźniaczki Olsen jak najbardziej zasłużyły sobie na ten tytuł. Debiutowały w reklamach już jako trzymiesięczne niemowlęta. A najbardziej rozpoznawalne stały się dzięki filmowemu debiutowi w „Czy to ty, czy to ja?”. Siostry urodziły się 13 czerwca 1986r. i Ashley jest starsza aż o 2 minuty. Obecnie siostry Olsen związane są z biznesem modowym i świetnie radzą sobie jako projektantki. Ich pomysły są cenną inspiracją.

 

 

 

Dylan i Colan Sprouse'owie

Urodzeni 4 sierpnia 1992r. bracia znani są głównie z młodzieżowego serialu „Nie ma to jak hotel” oraz „Nie ma to jak statek”. Te gwiazdy Disney Channel zostały pokochane przez rzesze nastolatek. Mimo iż z pochodzenia są Włochami, nie mówią w tym języku. Ciekawostką jest też to, że bracia Sprouse,owie promowali linię odzieżową marki sióstr Olsen. Obecnie Cole realizuje się w fotografii, a jego brat Dylan w branży winiarskiej.

 

 

 

Lisa i Lena Mantler
Siostry Lisa i Lena to najpopularniejsze bliźniaczki w dobie internetu. Popularność zdobyły dzięki aplikacji musical.ly, w której w nietuzinkowy sposób nagrywają krótkie filmiki do popularnych piosenek. Ich obecność w mediach społecznościowych stale przyciąga młode osoby. Ich powodzenie zarówno na platformie musical.ly jak i na Instagramie rosło w bardzo szybkim tempie i przyniosło niemieckim bliźniaczkom duży rozgłos.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska