Najbardziej wyczekiwane seriale 2018 roku. Na te produkcje warto czekać!

20/01/2018

 

W 2018 roku, oprócz wielu kontynuacji takich jak np. kolejny sezon Opowieści Podręcznej, Westworld oraz Stranger Things czeka nas sporo nowości, oto i one:

Altered Carbon
 

 
Będzie to serial z gatunku science fiction. Akcja dotyczy bardzo odległej przyszłości, to czasy, w których ludzką świadomość można przemienić w postać cyfrową i przenosić z ciała do ciała. Laurens Bancroft jest najbogatszym człowiekiem na Ziemi. Postanawia przywrócić do życia zmarłego 250 lat wcześniej żołnierza wyspecjalizowanej elitarnej jednostki, Takeshiego Kovacsa. Robi to dlatego, że ktoś czyha na jego życie. Żołnierz ma pomóc mu zbadać sprawę usiłowania jego zabójstwa. Według producentów „Altered Carbon” ma być największym tegorocznym przebojem od platformy Netflix. Premiera odbędzie się już 2 lutego.

 

 
Castle Rock
 

 
To chyba najlepiej zapowiadający się tegoroczny serial. Za jego produkcję odpowiada J.J. Abrams oraz Hulu. Możemy więc mieć nadzieję, że serial pojawi się na Showmaksie. Castel Rock to opowieść o niezwykle dziwnym miasteczku, którego mieszkańcami są postacie znane z książek Stephena Kinga. Sam tytuł jest już znaczący, Castle Rock wielokrotnie pojawiało się w twórczości Kinga, to miasteczko było tłem w wielu jego książkach oraz opowiadaniach. W serialu między innymi zostaną przedstawieni bohaterowie powieści takich jak: „Zielona Mila”, „Skazany na Shawshank”, „Lśnienie”, „Mistery”, „Carrie”, „TO” oraz wiele innych. Trzeba przyznać, że jest to dość nietypowy pomysł na serial, a przez to niezwykle interesujący.

 


Reverie

 

 

Będzie to kolejny serial, który za cel stawia sobie uświadomienie ludziom, jak poważne zagrożenia niesie ze sobą rozwój technologii. Akcja skupia się wokół postaci Mary Kint. Kobieta jest negocjatorką oraz wybitnym ekspertem. Pracuje nad badaniem zachowań ludzkich. Jednak po tym, jak w jej życiu prywatnym dochodzi do ogromnej tragedii, porzuca karierę i zostaje nauczycielem akademickim. Jej spokoje życie burzy pewna propozycja. Mary Kint ma przenieść się do wirtualnej rzeczywistości i skupić się na ratowaniu ludzi. Jednak ta propozycja ma swoje drugie dno i wiąże się z ogromnym niebezpieczeństwem. Premiera „Reverie” odbędzie się już 6 marca, a za jej ekranizację odpowiada stacja NBC.
 

 

The Terror
 

 

Jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali 2018 roku. Opiera się na powieści Dana Simmonsa. Akcja serialu dotyczy morskiej wyprawy Królewskiej Marynarki Wojennej z 1845 roku. Przez niesprzyjającą pogodę załoga musi zmierzyć się z ogromną siłą żywiołu i walczyć o przetrwanie. Jednak nie tylko sztorm jest ich problemem. Muszą radzić sobie z głodem, a przede wszystkim ze sobą nawzajem. Przez pogarszającą się sytuację marynarzy, rośnie nieufność do członków załogi. Znajdują się w takiej sytuacji, że przestaje się liczyć sumienie, moralność i człowieczeństwo – wszystko to przegrywa z wolą przetrwania. „The Terror” zawita na naszych ekranach 5 kwietnia.
 

 

O Mecanismo
 

 

To serial, o którym wiemy wyjątkowo mało, jednak mimo to wzbudza ogromną sensację. Za jego produkcję odpowiada platforma Netflix oraz Jose Padilha, który może poszczycić się takimi produkcjami jak Elitarni” czy Narcos”. W sumie tylko to wystarczy, by zaciekawić fanów. Producenci dawkują bardzo skromne zarysy fabuły. Wiadomo, że akcja toczyć się będzie w Brazylii. Serial ma się skupiać na głośnej aferze z praniem brudnych pieniędzy. Przez zamieszanie i problemy służb specjalnych, do pracy wraca emerytowany policjant. O Mecanismo pojawi się na platformie Netflix 23 marca.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska