„Młodość”, czyli sentymentalna podróż Ralpha Kaminskiego

05/12/2019

 

Ralph Kaminski to muzyczne objawienie 2016 roku – wtedy właśnie wydał debiutancką płytę „Morze”, która zagościła na scenie alternatywnego popu na ponad dwa lata, swoimi dźwiękami okraszając kilka tras koncertowych artysty. Teraz, w 2019 roku, Kaminski „przychodzi” z drugim krążkiem – „Młodość” to sentymentalna, ale miejscami bardzo radosna muzyczna podróż.

 źródło:https://www.youtube.com/watch?v=G4MPXybzoRI

 

Album otwiera piosenka „Zielony samochód”, która przy pierwszym odsłuchaniu może kojarzyć się z „Morzem”. Jednak nie ma potrzeby obawiać się „powtórzenia” motywów z pierwszej płyty. Ralph Kaminski prowadzi nas przez wcześniej nieopowiedziane historie miłosne i rodzinne. Wyśpiewane zapiski z pamiętnika. Melancholia z utworu „Wszystkiego najlepszego” przeplata się z bardzo tanecznym brzmieniem „Autobusów”. Ten album to mikstura dźwięków, którą trudno „puścić mimo uszu”, a głos i poetycki język tekstów Kaminskiego spaja to wszystko w niepowtarzalną całość.

 

Zobacz także: Relacja z koncertu The Dumplings, czyli czego możemy spodziewać się na trasie „Przykro mi”

 

W ramach promocji płyty 2 grudnia odbyło się spotkanie autorskie z Ralphem w łódzkiej Manufakturze. Informacje o tym, gdzie będzie można spotkać artystę w najbliższym czasie można sprawdzić na jego Facebooku.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska