5 lifehacków, które przydadzą się każdej kobiecie

 

Życie kobiety nierzadko nie jest usłane różami. Generalnie nigdy nie jest. Zazwyczaj w najbardziej krytycznych momentach łamie się paznokieć, wylewa zupa czy robi się oczko w rajstopach. Oto 5 praktycznych tricków, które przydadzą się każdej kobiecie.

Bielsze nie będzie

Dla zachowania czystej bieli naszych koszul (i nie tylko), a także pozbycia się żółtych plam od potu, przed praniem warto je spryskać sokiem z cytryny (najprościej będzie przy pomocy spryskiwacza).

 

Sitko na kręcone włosy

Marzysz o pięknych lokach, gdy tymczasem twoje włosy fundują ci jedynie żałosną pieśń rozpaczy? Wysusz włosy przez sitko! Ten trick powalił mnie na kolana, ale efekt faktycznie jest niesamowity, sprawdź sama: 

Matowy lakier do paznokci

Mat zawsze jest w modzie, ale często nie chcemy wydawać kroci na drugie tyle lakierów, aby mieć metaliczny i matowy. Wymieszaj lakier ze skrobią kukurydzianą, a na zawsze pozbędziesz się tego problemu.

 

Szybkoschnące paznokcie

Nie masz czasu, a twoje paznokcie schną jakby chciały, a nie mogły? Włóż je do lodowatej wody nawet na kilka minut lub włóż na chwilę do zamrażarki.

 

Wiecznie splątane łańcuszki

Która z nas tego nie przeżyła? Trzymane w jednym miejscu łańcuszki bardzo lubią się plątać, ale i na to jest sposób! Wystarczy trzymać je w plastikowych słomkach!

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska