Lato z włóczką

 

Ubrania dziergane z włóczki większości z nas kojarzą się z zimą, kiedy możemy założyć grube skarpety lub olbrzymi szalik. Firma We Are Knitters odwraca to myślenie, przedstawiając nam swoje letnie kolekcje.

We Are Knitters to międzynarodowa marka modowa specjalizująca się w dziewiarstwie ręcznym. Zestawy marki dają możliwość stworzenia stylizacji, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Większość kolekcji powstaje w wyniku współpracy z artystami, fotografami, blogerami czy największymi fanami dziergania. Przykładem na to są trzy nowe, letnie kolekcje marki.

 

Rosa Copado for We Are Knitters

 

Rosa Copado jest hiszpańską fotografką modową. Współpracuje m.in. z Marie Claire. Wybrane przez nią szablony odzwierciedlają jej styl – folkowej ekstrawagancji, połączonej z artystyczną swobodą. Rosa została ambasadorką kolekcji, jej fotografem, ale również jedyną modelką. Sama o współpracy z We Are Knitters mówi tak: „Praca nad projektem była zabawna i eksperymentalna. Razem z We Are Knitters chcieliśmy przełamać schemat typowych sesji reklamowych i stworzyć kampanię, która zaprezentuje nie tylko modę, ale także styl życia i stanie się inspiracją dla wielu innych kobiet, a nawet projektantów. Nigdy wcześniej nie pracowałam w charakterze modelki i wydało mi się to interesującym wyzwaniem artystycznym. Na początku miałam tylko pozować w stylizacjach WAK, ale doszłam do wniosku, że zrobię to na swój własny sposób. Postanowiłam, że wykorzystam »grę z lustrem«, aby być jednocześnie fotografem i modelką. Przez tydzień nosiłam wybrane modele ubrań i zawsze miałam przy sobie jakieś lustro. Zdjęcia pokazują 100% mnie – w domu, w pracy, w podróży.” Kolekcja Rosy odzwierciedla zarówno jej styl życia, jak i wielu innych kobiet na świecie. Jest idealna dla wszystkich indywidualistów, którzy kochają „ubrania z duszą”.

 

Morgane Summer

 

Morgane Mathieu jest francuską projektantką mody, która na co dzień specjalizuje się w tworzeniu torebek. Jej kolekcja dla We Are Knitters pełna jest motywów rytmicznych i kolorów, co napawa wszystkich noszących wielką radością. Jej modele doskonale nadają się na letnie wieczory oraz festiwalowe stylizacje.

 

Summer Crochet

 

Ta kolekcja została stworzona przez samą markę We Are Knitters i przeznaczona jest do robótki na szydełku. Inspirowana była amerykańskimi festiwalami muzycznymi z lat siedemdziesiątych. Kolekcja przywołuje wolność, brawurę i ducha tamtych czasów. Tematem przewodnim są frędzle oraz ażur.

 

We Are Knitters zostało założone przez parę przyjaciół z Hiszpanii – Maríę José Marín i Alberto Bravo. Pomysł na markę zrodził się podczas podróży nowojorskim metrem. Zobaczyli wówczas młodą dziewczynę robiącą na drutach i zdali sobie sprawę z popularności trendu Do It Yourself. Postanowili więc się w to zaangażować i promować ten trend w świecie. Marka od samego początku działania chciała odtworzyć dawny kunszt dziewiarski, dostosowując go jednak do nowoczesnych realiów. Pięć lat wystarczyło, aby We Are Knitters stało się międzynarodowym dostawcą zestawów do robienia na drutach oraz wysokiej jakości wełny. 

 

 

 

Korekta: Olga Miziuk

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska