6 łazienkowych lifehacków, które ułatwiają życie

 

Z niektórymi rzeczami często się męczymy i nie wiemy jak je uprościć. Oto 6 pomysłowych lifehacków, które ułatwią nam życie w łazience.

Jak skutecznie wyczyścić wannę? Jedni lubią myć łazienkę octem. Faktycznie, ma on magiczne moce, ale potem czuć go w całym domu. Zamiast octu użyj grejpfruta! Z połowy owocu wyciśnij sok i odstaw. W tym czasie drugą połówkę maczaj w soli i myj nią wannę jak gąbeczką. Następnie szoruj wannę/prysznic ostrą częścią gąbki, maczając ją w soku z grejpfruta.

 

Może się zdarzyć tak, że grejpfrut nie poradzi sobie ze zbyt zakamienioną słuchawką od prysznica. Wtedy wlej ocet do woreczka, włóż do niego słuchawkę, zwiąż lub zabezpiecz gumką recepturką i zostaw na całą noc. Rano od słuchawki będzie bił blask z daleka! ;)

źródło: zszywka.pl

 

Coś dla Pań: łamią ci się włosy albo po prostu chcesz o nie lepiej zadbać? Zamiast szorstkiego ręcznika, który niszczy twoje włosy, używaj bawełnianej koszulki. Jej materiał jest o niebo łagodniejszy dla włosów.

 

Kamień w toalecie? Doskonale sobie poradzi z nim zwykły… pumeks.

 

Brakuje Ci przestrzeni w łazience? Kupujesz kolejne organizatory, ale nie masz ich już gdzie stawiać? Przyklej lub przykręć je do wewnętrznych drzwiczek szafek. Zyskasz dodatkowe miejsce na organizację kosmetyków itp.

 

Uporczywie brudne lustro? Zaparz czarną herbatę, maczaj w niej szmatkę i umyj lustro. Lustro będzie lśniło, a wszystko dzięki taninie zawartej w herbacie.

 

Polecam również 7 kuchennych lifehacków, które również uproszą ci życie.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska