Kultowe pary z seriali. Oni mogliby być razem naprawdę

15/12/2018

 

Związki w serialach niekiedy nakręcają całą produkcję i kradną show. Zdarza się, że to właśnie losami par interesujemy się bardziej niż ogólnym zamysłem dzieła. Jednak stworzenie dobrze dobranych partnerów z barwną historią wcale nie jest takie proste. Miłości w serialach było wiele, ale tylko niektóre związki wbiły się w pamięć widzów wyjątkowo mocno.

Monica Geller i Chandler Bing – Przyjaciele

To przykład jednego z najlepiej stworzonych i wykreowanych związków w historii telewizji. W tym przypadku udało się połączyć ze sobą dwie pierwszoplanowe role, co w większości przypadków nigdy nie wychodzi na korzyść całej produkcji. Wspólne szczęście dwóch czołowych postaci bywa ciekawe, ale tylko przez chwilę. Widzowie szybko się nudzą. Tu tak się nie stało. Monica i Chandler przeszli wszystkie etapy związku z tym samym urokiem i gracją. A każdy kolejny odcinek sprawiał, że coraz bardziej ich kochaliśmy.

 

 

Frank i Claire Underwood – House of Cards

Frank i Claire Underwood to jedna z najbardziej nietypowych i niebanalnych par, jakie zobaczyć możemy w serialu. Oni przede wszystkim są doskonale zgranym i dobranym duetem, silnie działającą drużyną, która ma tylko jeden cel – zdobyć władzę. Oczywiście nie brak tu miłości i uczuć, jednak największy aspekt położony jest na wsparcie i motywację. Para świetnie obrazuje to, jak silny może być człowiek, gdy stoi za nim ktoś, kogo kocha.

 

 

Zobacz także: Najlepsze seriale ukazujące uczucia z innej perspektywy
 

Kate Austen i Jack Shephard – Lost

Kate i Jack to para z ciężką i długą historią. Już do pierwszych odcinków nie mamy wątpliwości, że ta dwójka darzy się silnymi uczuciami. Jednak w oficjalny związek wchodzą dopiero po kilku sezonach. Podobnie jak Frank i Claire Underwood, stanowią silny duet, który pragnie ocalić ludzi i wyjechać z wyspy. Wspólnie podejmują się najtrudniejszych akcji i angażują we wszystkie problemy rozbitków. Ich uczuciu zagraża jedynie przyjaźń Kate z Sawyerem. Chwilami można odnieść wrażenie, że kobieta kocha obu mężczyzn, jednak tak naprawdę to Jack jest dla niej najważniejszy. Stanowią przykład pary, którą połączyła wspólna tragedia i chęć przetrwania.

 

 

Sara Tancredi i Michael Scofield Skazany na Śmierć

Związek tej dwójki jest piękny, z wyjątkową historią i nietypowym początkiem znajomości. Poznali się w więzieniu, w którym Sara pracowała, a Michaela osadzono. Początkowo kobieta była dla niego tylko częścią planu ucieczki, jednak szybko się zaangażował. Sara pokochała Michaela niemal od pierwszego spotkania. Po ucieczce ich losy ponowie się połączyły – zaczęli wspólnie działać i dążyć do ujawnienia prawdy oraz uniewinnienia brata Michaela. To bardzo uczuciowa para, która niezwykle się o siebie troszczy. Fani serialu „Skazany na Śmierć” nie mają wątpliwości, że gdyby była taka konieczność, to jedno za drugie oddałoby życie. Ich miłość jest niezwykle silna i szczera. Taka, która zdarza się w życiu tylko raz.

 Zobacz także: Najlepsze seriale HBO, które warto obejrzeć

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska