3 książki o... planowaniu ślubu

 

Hura! Stało się! On nareszcie klęknął na kolano i stałaś się szczęśliwą posiadaczką złotego pierścionka na serdecznym palcu. Po wrzuceniu fotki na Facebooka i Instagrama, po opadnięciu pierwszych emocji, czas na zaplanowanie doskonałego ślubu i wesela. W tym na pewno pomogą ci poniższe trzy poradniki.

Kamila Romanow, Anna Dąbrowska – Wasz wymarzony dzień. Jak zorganizować idealny ślub i wesele z klasą

Ta książka jest pierwszym w Polsce kompleksowym poradnikiem stworzonym przez dwie ekspertki – Kamilę Romanow, jedną z najpopularniejszych wedding plannerek, oraz Annę Dąbrowską – dziennikarkę i znawczynię savoir-vivre’u. Ten duet idealny zebrał wszystkie doświadczenia z minionych lat i stworzył niezbędnik każdej młodej pary. W poradniku znajdziemy przede wszystkim uporządkowaną wiedzę, mnóstwo porad, a nawet gotowe listy rzeczy do zrobienia czy pytań, które powinniśmy zadać np. fotografowi.

 

Zobacz także: 3 książki o... miłości

 

Katarzyna Gajek – Ślub doskonały. 150 sprawdzonych rad wedding plannerki

Pozostając w temacie przydatnych poradników, warto sięgnąć po tę nieco starszą, ale równie przydatną książkę. Profesjonalna wedding plannerka przeprowadzi Cię przez okres przedweselny, jak i samo wesele. Zaoszczędzisz czas, pieniądze i nerwy oraz sprawisz, że ten dzień będzie łatwiejszy do zniesienia i przyjemniejszy zarówno dla was, jak i wszystkich, którzy są zaangażowani w organizację.

 

Zobacz także: 3 książki o... slow life

 

Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz – Narzeczeństwo, czyli sztuka przygotowania się do małżeństwa

Przygotowania samego wesela to jedno. Ale duchowe przygotowanie do tego „wielkiego dnia” – to drugie. Narzeczeństwo to czas, kiedy prawdziwie umacniacie swój związek i podejmujecie ostateczne decyzje dotyczące waszej przyszłości. Ten poradnik ma za zadanie w jak najlepszy sposób przygotować was do małżeństwa, postawić pytania, których baliście się zadać i rozwiać wszelkie wątpliwości, które spędzają wam sen z powiek.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska