3 książki o... pielęgnacji skóry

 

Pielęgnacja twarzy jest niezwykle istotna, w końcu czysta cera jest niejako naszą wizytówką. Od zarania dziejów badano czynniki, które wpływają na nią pozytywnie lub negatywnie. Powstała masa rozpraw i książek na ten temat. Ja wybrałam trzy książki o pielęgnacji skóry, o których wiem, że są godne polecenia.

Charlotte Cho – Sekrety urody Koreanek. Elementarz pielęgnacji

Odkąd odkryto sekret urody Koreanek, świat oszalał na tym punkcie. Nieskazitelnie czysta cera nie pozostaje już tylko w sferze marzeń, a jest jak najbardziej w zasięgu ręki. Odpowiednia i regularna pielęgnacja może zdziałać cuda, trzeba tylko przywiązywać wagę do tego, co się kupuje i jak się tego używa. Książka „Sekrety urody Koreanek” od dwóch lat nie schodzi z podium najczęściej kupowanych książek urodowych na empik.com. Autorce zaufały miliony kobiet na całym świecie, czas na Ciebie.

 

Zobacz także: 3 książki o... stylu

 

Barbara Kwiatkowska – Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku

Nasza rodaczka również dostrzegła geniusz pielęgnacji wschodniej części świata. Książka ta jest o tyle wyjątkowa, że azjatyckie tricki przełożone są na polskie realia, między innymi poprzez dobór kosmetyków tu dostępnych i w miarę niskich cenach. Poznamy najważniejsze zasady pielęgnacji, odkryjemy swój typ skóry i dobierzemy do niej odpowiednie kosmetyki. Wszystko jest wytłumaczone przystępnym językiem, szybko się czyta i bardzo dużo zapamiętuje.

 

Zobacz także: 3 ponadczasowe książki dla każdego

 

Bożena Społowicz – Skin Coach. Twoja droga do pięknej i zdrowej skóry

Czysta i gładka skóra to zasługa nie tylko kosmetyków i odpowiedniej pielęgnacji. To również odpowiedni odżywianie oraz zapoznanie się z potrzebami Twojej skóry, dbanie o nią każdego dnia. Długo można się rozpisywać na temat tego, jak dobra jest ta książka i jak wielu osobom pomogła w odzyskaniu pewności siebie oraz porzuceniu kilogramów tapety z twarzy, ale lepiej samemu ją przeczytać. Mniej naprawdę znaczy lepiej i to stwierdzenie najlepiej opisuje tę książkę.

Źródło okładek: empik.com

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska