3 książki.. na Dzień Matki

 

Jak co roku staramy się, żeby to był wyjątkowy dzień dla naszych mam. Od tygodni planujemy prezent, konspirujemy z rodzeństwem i stajemy na głowie, żeby spełnić marzenie rodzicielki. Jeśli nie macie jeszcze upragnionego prezentu, podpowiadam, które książki nadadzą się na idealny podarunek.

Kerry Cook, Megan Gressor – Wszystko z miłości

Jeśli twoja mama lubi historie miłosne oparte na faktach – proszę bardzo! „Wszystko z miłości” to trzydzieści siedem ponadczasowych historii romansów od najdawniejszych lat, aż po współczesność. Książę Karol, Oscar Wilde, Roman Polański czy Szahdżahan… To tylko wybrane wielkie nazwiska, które możesz znaleźć w tym romansie.

 

Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło – Para w kuchni. 60 potraw na parze

Powzdychaliśmy do kart romansu, to może teraz coś ugotujemy? W parze z mamą. Albo na parze. Wyjątkowo dobrane pod względem żywieniowym małżeństwo prezentuje dziesiątki dań, które przy odrobinie wysiłku zagwarantują zdrowy i pyszny obiad dla całej rodziny. Jest to również świetna okazja do spędzenia trochę czasu we dwoje, a poza tym, jak wiadomo – przez żołądek do serca. :)

 

Harlan Coben – Już mnie nie oszukasz

Było miło i przyjemnie, teraz coś dla tych mam, które lubią jak książka stale trzyma je w napięciu. Takie wrażenia zapewni im nikt inny jak sam amerykański Mistrz! Mroczna przeszłość, przerażająca teraźniejszość, niepewna przyszłość. Cohena nie da się porzucić w połowie książki, zarwana nocka gwarantowana! Zafunduj mamie mroczną podróż przez świat zagadek, które niełatwo rozwiązać i nie da się przewidzieć zakończenia.

 

Mam nadzieję, że któraś z pozycji przypadnie ci do gustu, a twoja mama będzie zadowolona z prezentu. Nie zapomnij powiedzieć, że ją kochasz! :)

 

 

Korekta: Aleksandra Borkowska

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska