Ten, w którym recenzuję książkę o „Przyjaciołach”

27/11/2019

 

Tej szóstki przyjaciół chyba nikomu nie trzeba przedstawiać – Joey, Chandler, Ross, Monica, Rachel i Phoebe. „Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie” to książka, którą każdy fan serialu, powinien mieć na półce.

 

Przyjaciele to najchętniej oglądany serial w historii telewizji. We wrześniu 2019 roku minęło dokładnie 25 lat od emisji pierwszego odcinka. To właśnie z tej okazji dla fanów serialu przygotowano wiele niespodzianek m. in. specjalne pokazy „Przyjaciół” w kinach czy wydanie książki. 

 

 fot. Marta Dziedziela

 

Choć wydawać by się mogło, że o Przyjaciołach zostało powiedziane już wszystko, to dopiero po lekturze tej książki możemy przekonać się jak to jest wiedzieć absolutnie każdy szczegół! 😉 To prawdziwe „skarbnica” wiedzy nie tylko o ciekawostkach z serialu, ale też o tym, jak wyglądało jego „zaplecze”. Dodatkowo, w środku książki znajduje się kilka stron kolorowych zdjęć, zarówno aktorów z serialu jak i jego twórców.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Przyjaciele" - 17 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o serialu

 

Przyczyną niesłabnącej popularności serialu jest także fakt, że „Przyjaciół” można obecnie oglądać nie tylko „polując” na powtórki odcinków w różnych stacjach telewizyjnych, ale także – wszystkie sezony – są dostępne na Netflixie. Nie pozostaje więc nic innego jak tylko usiąść wygodnie w fotelu, przeczytać książkę, a na deser obejrzeć odcinek serialu… albo wszystkie 😉

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska