Instagramowy ulubieniec DailyVibes: @skandynawska_weranda

 

 

Skandynawska weranda to polska blogerka o uroczym imieniu – Ania. Jak sama twierdzi – blog jest jej odskocznią od rzeczywistości. Jej konto na Instagramie doskonale współgra z treściami, które udostępnia na swojej stronie. 

Pierwsze wpisy na blogu Ani pojawiły się już w 2012 roku. Od tamtego czasu możemy podziwiać jej piękne zdjęcia, oryginalne produkty własnoręcznej produkcji, a także obserwować prawdziwą codzienność blogerki.

  

Ania dzieli się ze swoimi czytelnikami wieloma inspiracjami, dotyczącymi m.in. kosmetyków.

 

Dlaczego jej Instagram odzwierciedla bloga? Przede wszystkim jest pełen kwiatów. Różnokolorowe roślinki są główną ozdobą jej instagramowego konta.

 

Obserwując konto instagramowe Ani możemy przenieść się do innej, magicznej rzeczywistości, np. na wieś lub w jakiekolwiek inne miejsce, z którego relację robi blogerka. Nawet jak samemu nie wyjeżdżasz na odpoczynek, patrząc na te zdjęcia możesz podróżować w swojej wyobraźni.

 

Ania chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi książkami. Jest to kolejny stały element jej instagramowych fotografii.

 

Przeglądając zdjęcia na jej Instagramie czujemy się jak u siebie, jakbyśmy przeglądali ulubiony magazyn z inspiracjami. Do tego Ania proponuje nam filiżankę pięknie wyglądającej kawy, która sprawia wrażenie jakbyśmy czuli jej aromat ze zdjęcia.

 

Jak to u blogerek bywa nie brakuje też postów reklamujących poszczególne marki. Na zdjęciach Ani nie są nachalnie wyeksponowane, a delikatnie wplecione gdzieś pomiędzy kolejnym bukietem pięknych, świeżych kwiatów.

 

Koniecznie sprawdźcie konto na instagramie @skandynawska_weranda i zajrzyjcie na bloga www.skandynawskaweranda.pl.

Odwiedź też naszego Instagrama

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska