Instagramowy ulubieniec DailyVibes: @travel_inhershoes

 

Instagram @travel_inhershoes prowadzi Polka, Agnieszka Lal. Urodzona w Warszawie, przez kilka lat pracowała w polskich mediach, m.in. w Polskim Radiu. W 2008 roku rozpoczęła pracę jako producent programów telewizyjnych dla takich stacji jak MTV Polska oraz VIVA.

Agnieszka ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet w Sydney. Obecnie mieszka ze swoim partnerem w Los Angeles, jednak, jak sama twierdzi, jest wolnym duchem, który kocha podróże. Jej konto na Instagramie to przede wszystkim właśnie wspomnienia z podróży.

 

Agnieszka uwielbia różne nakrycia głowy. Przeglądając jej Instagrama natknąć się można na zdjęcia w różnych czapkach, kapeluszach, a nawet przepięknych, kolorowych wiankach.

 

Nieodłącznym elementem podróży jest sprawdzanie nowych przysmaków. U Agnieszki na Instagramie możemy obserwować piękne produkty, które testuje w czasie swoich wojaży.

 

Widać, że Agnieszka nie lubi podróżować w samotności. Na zdjęciach często towarzyszą jej przyjaciele…

 

Nie tylko w ludzkiej postaci. Widać, że ma wielkie serce do zwierząt.

 

Agnieszka wyraźnie stara się dbać o kompozycję swoich zdjęć. Żadne z nich nie jest przypadkowe. Każda fotografia zawiera jakiś charakterystyczny element, niosący za sobą pewną historię.

 

Wśród tych elementów znajdziemy również wszelkie trendy instagramowe, m.in. amerykańską flagę czy flaminga.

 

Co jest najbardziej urzekające na zdjęciach Agnieszki? Oczywiście, jak na Instagram podróżniczy przystało, zapierające dech w piersiach widoki.

 

Ale najważniejsza jest wszechobecna radość Agnieszki, która bije z każdej jej fotografii i sprawia, że oglądający dostają tuzin pozytywnej energii prosto z najodleglejszych zakątków świata.

 

Koniecznie sprawdźcie Instagrama @travel_inhershoes oraz bloga Travel In Her Shoes.

Odwiedźcie też naszego Instagrama!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska