Instagramowy ulubieniec DailyVibes: @deer.home

 

Deer.home to instagramerka z Gdyni, której konto zachwyci każdego. Dziewczyna w instagramowych kompozycjach dzieli się z obserwatorami inspiracjami dotyczącymi zarówno wystroju wnętrz, jak i kosmetyków, książek, produktów żywnościowych oraz wielu innych.

Uwagę na jej koncie przykuwają przede wszystkim właśnie te instagramowe kompozycje. Nic tu nie jest przypadkowe, a każda inspiracja zestawiona jest z czymś, z czym stworzy spójną całość.

 

Deer.home jak sama nazwa mówi, często dzieli się swoimi pomysłami na wystroje wnętrz, które zaskakują oryginalnością. W jej domu prostota łączy się z nowoczesnością, co wspólnie tworzy niesamowity efekt.

 

Jak na popularną blogerkę przystało Deer.home promuje różne produkty. Oczywiście robi to w sposób niebanalny, każdy z nich wplatając w ciekawą kompozycję.

 

Dodatkowym plusem konta Deer.home jest to, że instagramerka nie zamyka się tylko na codzienny przekaz. Lubi też dzielić się z fanami interesującymi momentami ze swojego życia, np. podróżami.

 

Oprócz typowych domowych porad możemy tu też znaleźć inspiracje dotyczące np. książek.

 

Najbardziej rzuciły mi się w oczy oczywiście zdjęcia jedzenia. I w tym przypadku instagramerka stawia na oryginalność. Produkty są przedstawione w ciekawy sposób i tworzą ze sobą spójną całość.

 

Najciekawsze moim zdaniem są natomiast kompozycje związane z porą roku. Ostatnio pojawiły się jesienne zdjęcia. To nadaje profilowi autentyczności i aktualności. 

 

Jeżeli jeszcze nie widziałeś konta Deer.home, koniecznie musisz nadrobić.

Odwiedź też naszego Instagrama!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska