Początek roku w rytmie hip-hopu – sprawdź na jakie koncerty się wybrać

09/01/2020

 

Nowy rok przynosi nowe możliwości, zwłaszcza koncertowe. W 2019 w Polsce odbyło się wiele niezwykłych koncertów, ale 2020 zapowiada się pod tym względem jeszcze lepiej! Czekają nas niezapomniane przeżycia, zwłaszcza na scenie hip-hopowej. Podpowiadamy trzy koncerty, na jakie koniecznie musicie wybrać się w najbliższym czasie.

Koncerty hip-hopowe zawsze przynoszą dużo emocji. Zwłaszcza te klubowe, kameralne, które mają swój wyjątkowy klimat. W najbliższym czasie tego typu koncertów będzie naprawdę sporo, a my już nie możemy się ich doczekać! Zwłaszcza tych trzech, które przedstawiamy wam poniżej.

 

 

BAKAJLANDO - 25 stycznia 2020, Warszawa

 

Już 20 stycznia na deskach Klubu Iskra na Polach Mokotowskich odbędzie się wyjątkowy koncert. Na scenie w Warszawie razem wystąpią: Wiśnia Bakajoko, Eldorado, Areczek PRG & Robson PRO oraz EKU. To prawdziwa gratka dla fanów polskiego rapu. Bilety są dostępne dla wszystkich. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia muszą jednak mieć zgodę rodziców na pójście na ten koncert. 

 

Wiśnia Bakajoko znany jest fanom lubelskiej sceny rapowej, lecz nie tylko. Jego kawałki takie jak: „THC” czy „Witaj w moim mieście” zwróciły uwagę miłośników tego gatunku muzyki.

 

PIĘCIU WSPANIAŁYCH - 18 stycznia 2020, Radom

 

Wśród naszego koncertowego TOP 3 znajdzie się również coś dla mieszkańców Radomia i okolic. I to coś, czego nie sposób ominąć. Na tym koncercie powinni pojawić się wszyscy fani dobrych brzmień i dobrej zabawy. Na jednej scenie wystąpią bowiem:

B.R.O, Ronnie Ferrari – czyli Hubert Kacperski, twórca piosenki „Ona by tak chciała”, która stała się hitem w 2019 roku.

Książę Kapota – zadebiutował w 2017 roku, publikując w Internecie swój utwór „Kasuj mój numer”, zaś w 2018 opublikował kawałek przygotowany wraz z Malikiem Montaną „W2P”. Na początku 2019 opublikował swój pierwszy album studyjny.

Tede - Jacek Maciej Szymon Graniecki, autor tekstów, producent muzyczny, raper. Swoją działalność muzyczna rozpoczął w 1994 roku. Kilkakrotnie nominowany do nagrody Fryderyków.

Malik Montana - Ghawsi Mosa raper niemiecko-polskiego pochodzenia. Zadebiutował w 2016 roku utworem „Naaajak”.


Jest to zdecydowanie pięciu wspaniałych i jedyna taka okazja dla ich fanów.

 

COMETHAZINE - 5 luty 2020, Warszawa

 

W warszawskim Klubie Proxima luty będzie niezwykle gorący. Zwłaszcza dzięki temu występowi! Comethazine to amerykański raper, który w 2018 zadebiutował na liście Billboardu, a dziś jego utwory cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Piosenki "Bands" oraz "Walk" znają wszyscy. W Polsce zagości po raz pierwszy i ma nadzieję na doskonałą zabawę ze swoimi polskimi fanami. Jesteście gotowi? Nie czekajcie, tylko kupujcie bilety już teraz! 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska