Jesienne ramówki Polsatu i TVN-U

12/08/2017

 

Jesienią do telewizji powracają nasze „stare”, długo wyczekiwane seriale. W końcu możemy zobaczyć kontynuację tego, co zostało zakończone przed wakacjami. Poza wielkimi powrotami najbardziej opłacalnych produkcji, stacje telewizyjne wprowadzają sporo nowości, by jeszcze bardziej uzależnić od siebie widza. Sporo z nich nie przetrwa nawet do wiosny, część zostanie zdjęta z ekranu po kilku odcinkach. Zostanie tylko to co będzie przynosiło zysk. A oto, co na nadchodzącą jesień szykuje TVN i POLSAT.

Zacznijmy od TVN-u. To w końcu tam powstają najbardziej kontrowersyjne produkcje.

Wraca Azja Express

 

Program, który stał się powodem do powstania wielu memów i żartów wraca z drugim sezonem. Ponowie w roli prowadzącej zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak. Gwiazdy i znani celebryci przemierzać będą Indie i Sri Lankę. Będą musieli ze sobą współpracować dobrani w pary, walczyć o „przetrwanie” i rywalizować z innymi. W drugiej odsłonie Azja Express wystąpią: Joanna Przetakiewicz, Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański, Michał Piróg, Antoni Pawlicki, Stanisław Karpiel-Bułecka, Dorota Gardias i Marta Wierzbicka.

Znów będą sypać ryżem w Ślubie od pierwszego wejrzenia

 

 

Ślub od pierwszego wejrzenia to bez wątpienia najbardziej kontrowersyjny program w całej historii stacji TVN, ale czego się nie robi dla pieniędzy i wzbudzenia sensacji. W programie występują osoby, które wcześniej się nie znały, są dobierane w pary na podstawie testów psychologicznych i doświadczeń życiowych. Następnie stają przed ołtarzem, a dalsza część programu pokazuje, czy udało im się ze sobą wytrzymać. W pierwszej edycji wszystkie telewizyjne śluby zakończyły swoją historię na sali rozwodowej. Ciekawe czy tym razem będzie inaczej...

Zobaczymy znów Małgorzatę Kożuchowską i serial „Druga Szansa”

 

To już czwarta seria Drugiej Szansy. Serial o zawirowaniach w życiu Moniki Boreckiej cieszy się olbrzymią popularnością, w w związku z tym stacja nie rezygnuje z jego emisji. Tym razem nie zobaczymy już w nim Mai Ostaszewskiej, ale do obsady dołączy Michał Żurawski. Ponadto zagra on jedną z kluczowych ról więc zapowiada się ciekawie.

Nowy serial medyczny „Diagnoza”

 

Cała fabuła skupiać się będzie na historii Anny Nowak, która trafia do szpitala w Rybniku. Na skutek wypadku nie pamięta kim jest. Pod opieką lekarzy będzie starała się dojść do zdrowia i wrócić do swojego dawnego życia. Losy Anny będą przeplatać się z rozterkami życiowymi lekarzy Rybnickiego szpitala i historiami innych pacjentów. W obsadzie zobaczymy: m.in. Antoniego Królikowskiego, Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego, Beatę Ścibakówną i Sonię Bohosiewicz.

Kolejny biznes Gesslerów, czyli program „Drzewo Marzeń”

 

 

Mateusz Gessler wraz z ekipą TVN będzie odwiedzał polskie szkoły. W każdym odcinku pojawi się tytułowe „Drzewo Marzeń”, na którym uczniowie danej szkoły będą przyczepiać karteczki z życzeniami i marzeniami. Zadaniem ekipy będzie spełnienie tych pragnień.
 

 

Oprócz tego w jesiennej ramówce TVN-u znalazły się też dobrze znane i lubiane produkcje, jak Mam talent czy MasterChef.
Polsat też nie odstaje od swojego konkurenta. Na tej stacji również zobaczymy sporo nowości.

Nowy serial „W rytmie serca”

 

Ciężko powiedzieć, co to właściwie będzie za serial. Trochę kryminalny, trochę medyczny i trochę romans. Głównym bohaterem tej produkcji będzie chirurg Adam Żmuda, w którego rolę wcieli się Mateusz Damięcki. Na skutek różnych zawirowań musi porzucić pracę w renomowanym szpitalu i planuje rozpocząć swoją praktykę medyczną, dołączając do Lekarzy Bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem postanawia jednak powrócić w rodzinne strony i przyjeżdża do Kazimierza Dolnego. Stare, głęboko skrywane sekrety wychodzą na światło dzienne i rozpoczyna się seria nieoczekiwanych zdarzeń. Czy Adam ostatecznie przeprowadzi się do Afryki? Przekonamy się już jesienią!

Wraz z Polsatem wyruszymy w podróż do Australii i Oceanii – „Wyspa Przetrwania”

 

 

Do udziału w programie „Wyspa Przetrwania” uczestnicy zostali wybrani wcześniej w castingu. Ich celem będzie przetrwanie na wyspie przez kilka tygodni. Żeby to zrobić będą musieli wykazać się sprytem, intelektem oraz siłą. Dodatkowo będą musieli nauczyć się pracy w grupie i wspólnie sobie pomagać. Program jest inspirowany amerykańską produkcją „Survivor”.

Polsatowska wersja „TOP Model” czyli „Supermodelka Plus Size"

 

 

W tym programie zobaczymy modelki o trochę bardziej okrągłych kształtach. Kobiety będą oceniane przez jury, którzy pełnią także rolę prowadzących programu. W ich składzie znaleźli się: Ewa Minge, Emil Biliński, Rafał Maślak i Ewa Zakrzewska.

Wracają Przyjaciółki!

 

Inga, Zuza, Anka i Patrycja powracają jesienią już z 10. sezonem serialu. Produkcja ma stałą liczbę widzów, cieszy się popularnością i gości w Polsacie od 2012 roku. Już we wrześniu dowiemy się czy Paweł przeżył własne wesele, co dalej z Patrycją i jej synkiem. Zobaczymy też jak Inga i Robert odnajdą się w roli rodziców. Producenci nie zdradzili, jakie nowe postacie pojawią się w nadchodzącej serii, pozostaje nam jeszcze trochę poczekać.

Oprócz tego Polsat nie zrezygnuje z emisji programów takich jak Nasz nowy dom, Twoja twarz brzmi znajomo, Świat według Kiepskich czy „The Brain. Genialny umysł”.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska