Jesień z polskimi serialami. Co i gdzie warto oglądać?

07/09/2019

 

Skończyły się wakacje, czyli czas na nowe sezony naszych ulubionych seriali. Oto cztery wielkie premiery od polskich stacji telewizyjnych.

Pułapka


Chociaż w pierwotnym zamyśle produkcja miała być miniserialem i kończyć się po sześciu odcinkach, wysoka oglądalność skłoniła twórców do stworzenia kontynuacji. Serial przedstawia historię znanej autorki kryminałów, Olgi Sawickiej. Kobieta po śmierci męża przeżywa traumę i nie może zebrać się do napisania kolejnej książki. Szukając inspiracji, poznaje historię zaginionej dziewczyny z domu dziecka. Kiedy zjawia się na własnym wieczorze autorskim, poznaje tam Ewę, podopieczną placówki. Dziewczyna nie wie nic o własnym pochodzeniu, a nawet imię zostało jej nadane przez pracowników zakładu. Kobieta coraz bardziej angażuje się w historię zaginionej dziewczyny, interesuje ją również przeszłość Ewy. Nowy sezon serialu oglądać możemy od 3 września na kanale TVN.
 

 Fotografia:YouTube/tvnpl


Zawsze Warto

Ten nowy, długo oczekiwany serial to jedna z najgłośniejszych premier tej jesieni. O produkcji słyszeliśmy już od dawna, gdyż jej producenci postawili na olbrzymią promocję. Jest to historia trzech niezwiązanych ze sobą kobiet, w których role wcieliły się Weronika Rosati, Julia Wieniawa oraz Katarzyna Zielińska. Każda z nich przeżywa poważne, osobiste tragedie, mają zupełnie odmienne statusy społeczne i kompletnie różnią się od siebie. Przez napad na stacji benzynowej ich losy zostają jednak połączone. Czy kobiety zaprzyjaźnią się i będą wspierać? Czy dadzą radę stawić czoła swoim problemom? O tym przekonamy się, oglądając nowe odcinki w każdą środę o godzinie 21:10 na antenie Polsatu.

 

 Fotografia:YouTube/tvdzis.pl

 

Zobacz także: Najlepsze polskie seriale obyczajowe
 

Przyjaciółki

„Przyjaciółki” to jeden z najlepszych polskich seriali, jaki od wielu lat gości na ekranach naszych telewizorów. W najnowszym sezonie czeka nas wiele dramatów. Życie nie będzie łaskawe dla żadnej z bohaterek, każda z nich zmierzy się z poważnymi problemami i osobistymi tragediami. Największej straty doświadczy Anka. Po śmierci jej syna Franka w katastrofie lotniczej całej rodzinie jest teraz ciężko się pozbierać. Jednak życie toczy się dalej i rodzina Strzeleckich będzie musiała poradzić sobie z tragedią. W życiu Patrycji i Zuzy też szykują się poważne zmiany. W najnowszym sezonie najbardziej stabilną i „spokojną” sytuację życiową będzie miała Inga. Czy na długo? Tego dowiemy się z najnowszych odcinków. „Przyjaciółki” oglądać możemy w każdy czwartek o godzinie 21:00 na antenie Polsatu.

 

 Fotografia:YouTube/iplatv


Zobacz także: Jak zmieniały się polskie seriale: Przyjaciółki
 

39 i pół tygodnia

Pamiętacie serial „39 i pół”, który wiele lat temu był hitem stacji TVN? Historia Dariusza Jankowskiego, który przeżywa kryzys wieku średniego, przyciągnęła przed odbiorniki ogromną liczbę fanów. Widzowie przez lata domagali się kontynuacji. W końcu doczekali się - co prawda po 10 latach, ale zawsze. Jesienią TVN wyemituje spin-off serialu pod tytułem „39 i pół tygodnia”. Główna obsada nadal ta sama: Tomasz Karolak, Alan Andersz i Daria Widawska. Serial będzie emitowany w każdą niedzielę o godzinie 21:30 na antenie TVN.

 

 Fotografia:YouTube/tvnpl

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska