Jak ubrać się na święta Bożego Narodzenia?

 

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wraz z nimi przychodzi wiele pracy: sprzątanie, gotowanie, prasowanie, ubieranie choinki, dekorowanie pierniczków i wiele, wiele innych. Jak co roku, przed nami stoją te same dylematy: co kupić bliskim pod choinkę, jakie życzenia złożyć, a przede wszystkim w co się ubrać na Wigilię. Mamy dla was kilka propozycji, by rozwiązać ostatni problem.

Każda z nas niejednokrotnie doświadczyła pytań wścibskich ciotek czy innych członków rodziny. Jakie pytanie pada najczęściej? O to, kiedy przyprowadzisz do domu jakiegoś przystojnego kawalera. Ty zwykle odpowiadasz, że nie wiesz, albo próbujesz skłamać, że to on nie ma czasu przyjechać. Ma na imię Łukasz, studiuje, pracuje jest przystojny, inteligentny i pochodzi z bogatej rodziny. Kiedy one i tak zorientują się, że każde Twoje słowo to jedno wielkie kłamstwo, zaczyna się krytyka. Jak Ty chcesz znaleźć męża tak ubrana? Zrób coś ze sobą! Pofarbuj włosy, zrzuć kilka kilogramów, zadbaj o siebie. I wiele innych. Zaskocz swoich wścibskich członków rodziny klasą i elegancją, by nie dać im powodów do zbędnej krytyki, która tylko popsuje świąteczny i rodzinny nastrój. Tak naprawdę taka sytuacja to jedna na tysiąc przypadków, ale warto tego wieczoru wyglądać wyjątkowo. Oto trzy koncepcje na  wigilijną stylizację.

 

1. Szyk i elegancja

Postaw na wieczorowe kolory: bordowy, granatowy, czarny. Skromna sukienka, podkreślająca sylwetkę, zwróci uwagę wszystkich członków rodziny. Docenią Twoje poczucie klasy i piękna. Do sukienki dobierz gustowne, acz delikatne dodatki.

 

2. Skromnie i powalająco

Kobieta nie zawsze by wyglądać kobieco i rewelacyjnie musi ubierać sukienkę. Postaw na koszulę, a do tego, w zależności od upodobań, ubierz eleganckie spodnie, bądź ołówkową spódnicę. W takiej stylizacji zawsze wygląda się zniewalająco, a zarazem skromnie.

 

3. Luz blues

Czy na każdej wigilijnej wieczerzy czujesz się skrępowana w eleganckich ciuchach? To opcja idealna dla Ciebie! Postaw na świąteczny sweter, bądź gustowny sweter, w którym na pewno będziesz czuć się luźno i pięknie.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska