Gwiazdy plus size - rozmiar nie ma znaczenia

08/05/2019

 

W dzisiejszych czasach kanon piękna wyznaczają modelki Victoria's Secret i instagramowe influencerki, a rozmiar S to jedyny słuszny rozmiar.  Co jednak z kobietami, które od tego kanonu znacznie odbiegają? Przedstawiamy wam cztery kobiety plus size, które mimo swoich rozmiarów robią zawrotną karierę w show-biznesie i motywują kobiety do spełniania marzeń bez względu na wygląd!

1. Ashley Graham

To kobieta, która w zawrotnym tempie robi karierę w światowym modelingu. Od kilku lat znajduje się w czołówce najpopularniejszych modelek plus size. Odkąd zaczęła pracować w modelingu, ludzie ciągle zarzucają jej, że nie dba o siebie, co ma odzwierciedlenie w jej wyglądzie. Ashley ignoruje te komentarze, podkreślając, że jej wygląd jest dla niej definicją kobiecości. Od lat inspiruje kobiety, które mogą tylko pomarzyć o rozmiarze S. Graham akceptuje siebie i swoje ciało, co widać w jej odważnych i kobiecych stylizacjach. Modelka prężnie działa na Instagramie i szerokim łukiem omija wszelkie przeróbki graficzne. Dzięki swojej pozytywnej energii zgromadziła już rzeszę wiernych fanów na całym świecie. Warto też dodać, że jako pierwsza modelka plus size trafiła na okładkę Vogue'a.

 

Zobacz także: Polskie modelki na okładkach Vogue'a​

 

 2. Rebel Wilson

Ta kobieta urodziła się, żeby grać w komediach! Jej kariera z roku na rok coraz bardziej się rozpędza, o czym świadczą kolejne filmy, w których możemy ją oglądać. Rozpoznawalność przyniosły jej takie filmy jak "Pitch Perfect", czy "Wieczór Panieński". Swoje dodatkowe kilogramy potrafiła przekuć w atut, który wykorzystuje w kolejnych rolach. Jak sama twierdzi, kobiety plus size idealnie nadają się do komedii, co daje jej przewagę nad innymi aktorkami. Rebel skradła serca fanów swoim poczuciem humoru i dystansem do samej siebie. Jej konta w social mediach są odzwierciedleniem jej charakteru - naturalne i pełne humoru. 

 

Zobacz także: Najlepsze śmieszne filmy. 10 produkcji na poprawę humoru

 

3. Dorota Wellman

To dla wielu niedościgniony wzór dziennikarza. Polacy pokochali ją za poczucie humoru i dystans do samej siebie. Razem z Marcinem Prokopem, z którym prowadzi program śniadaniowy, tworzą parę doskonałą. Wellman przez wielu uważana jest za rozmówcę idealnego. W wywiadach, które prowadzi, nie brakuje humoru, ale jej największym atutem jest umiejętność zadawania trudnych, czasami niewygodnych pytań. Jej dodatkowym atutem jest zdrowe podejście do życia. Jest asertywna i nie ulega wpływom. Nie poddaje się trendom. Gdy wszyscy wokół wylewają siódme poty na siłowni i katują się dietami, ona akceptuje swój rozmiar. 

 

   

 

4. Elżbieta Romanowska

Kolejnym polskim akcentem jest Elżbieta Romanowska. Polska aktorka, która od kilku lat podbija serca widzów. Mimo swojego rozmiaru wciąż gości w coraz to nowszych produkcjach, a jej stylizacji z “czerwonego dywanu” nie powstydziłyby się największe gwiazdy Hollywood. Mimo swojego rozmiaru nie stroni od obcisłych stylizacji, które czynią z niej prawdziwą sexbombę. Otwarcie mówi o swojej tuszy, a  #plussize to stały element jej instagramowego konta.

 

 

Zobacz także: Jak dobrze wyglądać na zdjęciach? Te sztuczki zrobią z Ciebie modelkę

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska