6 gwiazd, które czas zmienił nie do poznania

30/05/2019

 

Wygląd to wizytówka każdego człowieka. Szczególną uwagę przykładają do niego gwiazdy, które są świadome, że to od niego w dużej mierze zależy ich popularność. Przedstawiamy wam listę gwiazd, które pożegnały się z wcześniejszym wyglądem. 

1. Renee Zellweger

To aktorka, która swoją popularność zawdzięcza głównej roli w filmach z serii “Bridget Jones”. Od tego czasu aktorka znacznie się zmieniła. Schudła i… coraz częściej eksperymentuje z zabiegami medycyny estetycznej. W ostatnich latach media bardziej skupiały się na jej walce z oznakami starości, niż na zawodowych sukcesach aktorki.

 

 

Zobacz także: Co zrobić, żeby wyglądać młodziej

 

2. Bartosz Opania

To aktor, któremu największą popularność przyniosła rola doktora Latoszka w serialu “Na dobre i na złe”. Na przestrzeni lat wizerunek aktora diametralnie się zmienił. Opania znacznie przybrał na wadze i zmienił fryzurę. Dziś w niczym już nie przypomina serialowego amanta, który z odcinka na odcinek rozkochiwał w sobie coraz więcej fanek.

 

 

Zobacz także: Dbam o siebie – dbam o innych!

 

3. Nicole Kidman

To kolejna gwiazda, która nie mogąc pogodzić się z upływającym czasem, bardzo często ingeruje w swój wygląd. W Hollywood nosi nawet niezbyt chlubny tytuł “królowej botoksu”. Złośliwi uważają nawet, że wszystkie zabiegi estetyczne doprowadziły, do tego, że na twarzy kobiety nie widać już żadnych emocji.

 

 

4. Keith Richards

Richards to gitarzysta Rolling Stones, który w tym roku będzie obchodził 76. urodziny. Napięty tryb życia, papierosy, alkohol i ciągłe imprezy nie pomogły mu zachować młodzieńczego wyglądu. Mimo to mężczyzna nie stracił swojej charyzmy. Nadal zachwyca fanów na całym świecie.

 

 

 

Zobacz także: Kolagen – magiczny eliksir

 

5. Bridget Bardot

To francuska aktorka i modelka, przez wielu uważana była za ikonę stylu. Dzięki swojej urodzie zyskała nawet miano europejskiej Marilyn Monroe. Czas nie oszczędza jednak nikogo, nawet modelek. Dziś Bridget Bardot wcale nie przypomina siebie z młodych lat. Kobieta już dawno odsunęła się w cień i od kilku lat poświęca się walce o prawa zwierząt.

Zobacz take: Wybrała los Marilyn

 

6. Lindsay Lohan

Swoja karierę rozpoczęła jako urocza dziewczynka. W kolejnych filmach mogliśmy obserwować jak gwiazda dorastała i stawała się kobietą. Niestety kariera aktorki została zniszczona przez uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Dziś nie przypomina już osoby, którą była jeszcze parę lat temu. Choć ma zaledwie 32 lata, jej wygląd wskazuje na znacznie więcej.

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska