Gwiazdy, które poznały się na planie filmowym

07/08/2019

 

W dzisiejszych czasach panuje przekonanie, że nie powinno łączyć się pracy z życiem prywatnym. Jak się jednak okazuje, czasami los ma dla nas inny plan. Dowodem na to mogą być aktorzy, którzy to własnie na planie filmowym pracy spotkali swoje drugie połówki. Oto zestawienie 5 aktorskich par, które połączyła praca.

1. Penelope Cruz i Javier Bardem
Poznali się na planie filmu “Szynka, szynka “ już w 1992 roku, kiedy Cruz miała zaledwie 18 lat. Media już wtedy rozpisywały się o ich związku, czego aktorzy jednak nie komentowali. Ostatecznie hollywoodzka kariera kobiety sprawiła, że ich drogi rozeszły się na 14 lat. Para spotkała się ponownie dzięki Woody’emu Allenowi, który zaprosił ich do udziału w filmie “Vicky Cristina Barcelona”. To właśnie dzięki tej produkcji aktorów połączył gorący romans. W 2010 roku najgorętsza hiszpańska para wzięła ślub, a kilka lat później doczekała się dwóch synów. 

 

 

Zobacz także: Zagraniczne gwiazdy, które mówią po polsku

 

2. Brad Pitt i Angelina Jolie

Tej kultowej już pary nie mogło zabraknąć w naszym rankingu. Poznali się w 2003 roku na planie filmu “Pan i Pani Smith”, ale wówczas Pitt był mężem Jennifer Aniston. Jak się jednak okazało, małżeństwo mężczyzny nie stanowiło dla nich przeszkody, bo już w 2005 roku para została przyłapana przez media na potajemnych spotkaniach, co z resztą zaowocowało głośnym rozwodem aktora. Para wzięła ślub dopiero w 2014 roku, ale dwa lata później para była już po rozwodzie.

 

 

Zobacz także: Najgłośniejsze rozstania gwiazd
 

3. Blake Lively i Ryan Reynolds
Początku znajomości tej pary wcale nie zapowiadały wielkiego romansu. Poznali się podczas kręcenia “Zielonej Latarni”. Filmu, który swoją drogą nie został zbyt dobrze przyjęty przez krytyków. Mimo wszystko, na planie zaprzyjaźnili się ze sobą do tego stopnia, że zdecydowali się nawet pójść razem na podwójną randkę. Wbrew temu, co może wam się wydawać, każde z nich przyszło z innym partnerem. Jak się potem okazało, spotkanie to stało się przełomowym w ich znajomości, bo już rok później para stanęła na ślubnym kobiercu. Czy to nie brzmi jak scenariusz komedii romantycznej?

 

 

Zobacz także: 5 języków miłości, czyli tajemnica dobrego związku
 

4. Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Młodzi aktorzy poznali się w 2009 roku na planie “Ostatniej piosenki”, a chemię między nimi czuliśmy do ostatniej sekundy filmu. Poza planem przez 3 lata tworzyli jedną z ulubionych par show-biznesu. Na drodze do ich szczęścia stanął jednak “bunt” Miley i burzliwy styl życia, jaki zaczęła prowadzić. Na skutek czego para rozstała się w 2013 roku, a Cyrus próbowała wówczas szczęścia w miłości z kobietami. W 2016 roku Cyrus i Hemsworth dojrzeli jednak do poważnego związku i wrócili do siebie. Co więcej, w 2018 roku para powiedziała sobie sakramentalne tak.

 

Zobacz także: Muzyczne ewolucje: Miley Cyrus​
 

5. Robert Pattinson i Kristen Stewart
Chyba każdy z nas pamięta “Zmierzch”, film opowiadający o miłości między nastolatką i wampirem. To właśnie ta produkcja zbliżyła do siebie Pattinsona i Stewart. Przez kilka lat tworzyli udany związek, który z uwagą śledziły media. Niestety ich miłość nie zakończyła się happy endem. Kiedy bowiem fani z niecierpliwością czekali na zaręczyny pary, świat obiegła informacja o zdradzie Stewart. Aktorzy podjęli kilka prób ratowania związku, ale żadna z nich nie odniosła większych skutków, a ich płomienna miłość dawno odeszła już w zapomnienie.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska