Królowe YouTuba, czyli fit vlogerki, z którymi warto ćwiczyć

 

Inspirują i motywują. Pokazują, jak ćwiczyć i być fit na co dzień. Mają fanów w całej Polsce i na świecie. Fit vlogerki są hitem youtuba, a my wybraliśmy najlepsze z nich.

YouTube od wielu, wielu lat gromadzi ludzi z pasją. To tutaj karierę rozpoczęły beauty vlogerki, czy mistrzowie kuchni. To dzięki temu serwisowi największą sławę zyskały również fit vlogerki. Na swoich kanałach zamieszczają nie tylko ćwiczenia czy całe treningi, ale też przepisy, ciekawostki dotyczące zdrowia, a nawet urody. Wydają książki i treningi na DVD, sprzedają ubrania i akcesoria do fitnessu, a przede wszystkim są wszechstronne i niezwykle utalentowane. Poznajcie nasze ulubione dwie polskie i dwie zagraniczne fit vlogerki.

 

Blogilates – Cassey Ho

Casey Ho urodziła się w Stanach Zjednoczonych, ale ma wietnamskie korzenie – stąd jej typowo wschodni wygląd. Jej przygoda w Internecie zaczęła się od bloga, potem nadszedł czas na kanał na YouTube. Obecnie ma ponad 4 miliony subskrybentów, a jej fani porozrzucani są po całym świecie. Casey trenuje pilates i co miesiąc można dostać od niej kalendarz z ćwiczeniami na każdy dzień, na wszystkie partie ciała wraz z rozciąganiem.

 

Codziennie fit – Marta Henning

Jedna z najpopularniejszych polskich vloegerek. Urocza Marta zawsze z szerokim uśmiechem opowiada o tym, co jeść, jak ćwiczyć, jakich błędów unikać oraz prezentuje zestawy ćwiczeń i treningów. Najbardziej podoba mnie się to, że zaraża pozytywną energią zarówno na YouTube, swoim blogu, ale i InstaStory, które zawsze poprawiają mi humor.

 

Kayla Itsines

Australijska blogerka, która podbiła świat swoim autorskim programem BBG. Trenerką personalną jest już od 10 lat, więc doskonale wie, co robi, a sukces zawdzięcza jej wiele kobiet na całym globie. Na jej kanale znajdziemy serię krótkich filmików z pojedynczymi ćwiczeniami, które są częścią wyjątkowej całości, jakim jest program BBG. Kayla zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem, a ogląda ją niemal 233,5 tysiąca subskrybentów. Do księgarni po raz pierwszy w Polsce trafiła książka Kayli, której recenzję możecie przeczytać tutaj

 

Monika Kołakowska

Ta różowowłosa pani wyciśnie z Ciebie siódme poty, ale trening skończysz z ogromną satysfakcją i uśmiechem. Co tydzień na jej kanale pojawia się nowy filmik z ćwiczeniami na poszczególne partie ciała, bądź całościowe treningi (z dużą przewagą tego drugiego). Dzięki treningowi z Kołakowską spalisz nawet 700 kalorii za jednym zamachem! Prawie 88 tysięcy subskrypcji robi swoje!

 

A Ty z którą fit vlogerką ćwiczysz? Jeżeli jeszcze nie zmotywowałaś się do ćwiczeń, przeczytaj o tym, jak zyskać motywację i nie zwariować.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska