Zachowania kobiet, które najbardziej denerwują facetów – robisz to codziennie!

 

Utrzymanie pozytywnych relacji między kobietami a mężczyznami to nie lada wyzwanie. Nie od dziś wiadomo, że kobietom trudno jest zrozumieć płeć przeciwną, jak i odwrotnie. Sprawdźcie, co najbardziej wkurza przeciętnego faceta!

 

1. Humorki

Raz jesteś miła aż nie do poznania, a za chwilę robisz dziką awanturę np. o źle odłożoną szklankę? A może przez cały dzień jesteś pełna wigoru i uśmiechu, a wieczorem tylko płacz i pretensje? To dla nas typowe, ale facetów to niesamowicie denerwuje. Oczywiście oczekujemy zrozumienia, którego w większości przypadków jednak nie dostajemy. Czy możemy się temu dziwić? Spójrzmy prawdzie w oczy – nie. Taka huśtawka nastrojów jest męcząca dla nas, a co dopiero dla faceta, który akurat jest w pobliżu.

 

2. Makijaż

Wydaje Wam się, że im mocniejszy makijaż tym lepiej? Nic bardziej mylnego. Faceci nie lubią tony podkładu, ciemnych cieni do powiek, ciemnych szminek i mocno podkreślonych bronzerem kości policzkowych. Pogrubione rzęsy? Tak, ale nie kiedy tusz aż spływa Wam po policzkach. Poprawki co 15 minut? Pod żadnym pozorem! Ich to nie kręci. Faceci cenią naturalność. W końcu chcą spotykać się z Wami, a nie z lalkami.

 

 

 

3. Niezdecydowanie

W odróżnieniu od facetów, my bierzemy pod uwagę różne możliwości. Faceci wręcz przeciwnie. Oni decyzję podejmują w tzw. sposób liniowy, czyli od razu. Dla nich coś jest albo czarne, albo białe. Dlatego tak bardzo irytuje ich to, kiedy np. na zakupach potrafimy się zastanawiać dobrych kilkanaście minut nad jedną rzeczą. Kobiety nie potrafią skupić uwagi na jednej myśli.

 

4. Gadulstwo

Okazuje się, że statystyczna Polka wypowiada minimum trzy razy więcej słów na dzień niż facet. Kobiety po prostu chcą się nagadać. Za każdą puentą kryje się kilkuminutowa historia, która często nic nie wnosi do rozmowy. Ale czy potrafimy mówić mniej? Może i tak, ale czy warto? Taki nasz urok.

 

 

5. Analizowanie

We wszystkim, albo w większości spraw widzisz jakieś drugie dno? Facet wypomina Ci, że dopatrujesz się rzeczy, których nie ma? Podobno, jak ktoś za dużo myśli to nic dobrego nie wymyśli. Coś w tym jest. Mężczyźni nie znoszą, kiedy partnerki nadinterpretują ich wypowiedzi. Tendencja do uporczywego analizowania każdej życiowej sytuacji nie sprzyja związkom. Faceci widzą to inaczej. Według nich szukamy dziury w całym, co jest całkowicie bez sensu.

 

6. Magiczne zdania: „Rób jak uważasz” i „Nic się nie stało”

Z reguły oczekujemy, że facet się domyśli, co nam nie odpowiada w jego zachowaniu. Niestety, tak nie jest… Oni nie chcą brać udziału w zgadywankach. Większość mężczyzn jest zdania, że jeśli nam coś nie pasuje, powinniśmy mówić o tym wprost. Tylko trzeba się zastanowić, czy uzyskamy taki sam efekt, jak przy rzuceniu focha? Przecież to, czy on się z nami zgadza, czy nie, to już druga sprawa. My zostawiamy im po prostu kwestie do przemyślenia. Nawet nie zdają sobie sprawy, ile w tym wypadku zależy od nich.

 

 

 

Dziewczyny, może jednak warto zrezygnować z takich zachowań, lub przynajmniej spróbować je ograniczyć?

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska