Walentynkowa pierwsza randka

 

Niezależnie od tego, czy do tej pory świętowaliście walentynki czy były one obchodzone przez Was szerokim łukiem, 14 lutego to świetna okazja na pierwszą randkę i poznanie osoby, która wpadła Wam w oko. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów na niestandardowe pierwsze spotkanie, które idealnie sprawdzą się podczas walentynkowego wieczoru.

Pierwsza randka to moment, kiedy chcemy wywrzeć na drugiej osobie jak najlepsze wrażenie, a naszym celem jest pokazanie się z jak najlepszej strony. Zależy nam na tym, by zapewnić naszej towarzyszce lub towarzyszowi niezapomniane wrażenia, ale jednocześnie, by stosunkowo szybko poznać zalety i wady naszego współtowarzysza. By zaprezentować się jak najlepiej, sami musimy poczuć się swobodnie, dlatego najlepiej zaproponować spotkanie w miejscu, w którym czujemy się pewnie. Nie znaczy to jednak, że nasza randka musi być nudna i przewidywalna! Wystarczy odrobiona kreatywności i możemy sprawić, by nasze spotkanie było niezapomnianym wieczorem.

 

Mimo, że nigdy nie mamy pewności czy randka okaże się sukcesem, warto zminimalizować ryzyko choć trochę i spróbować poznać preferencje drugiej osoby. Pomocne w tym okażą się media społecznościowe, z których możemy odczytać jakiej muzyki słucha wybrana przez nas osoba, czym zajmuje się w wolnym czasie, a niekiedy nawet jakie miejsca w danym mieście są jej lub jego ulubionymi.

Zdobyte przez nas informacje mogą okazać się niezwykle przydatne. Być może ulubiony zespół naszej wybranki lub wybranka, akurat będzie dawał koncert w miejskim klubie i zostały ostatnie wolne miejsca? Warto jednak pamiętać, by w żaden sposób nie zmuszać się do muzyki, która kompletnie do nas nie przemawia! Udawanie przez nas kogoś innego, nigdy się nie sprawdzi, a okłamywanie drugiej osoby na samym początku relacji to nienajlepszy pomysł. Jednak, jeśli Wasze gusta muzyczne się pokrywają, koncert może okazać się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Nieco mniej spersonalizowanym, ale równie rozrywkowym sposobem na spędzenie walentynkowego wieczoru są kabarety, i cieszące się coraz większą popularnością stand-upy. Śmiech jest zawsze dobrym pomysłem na rozładowanie stresu, który często towarzyszy przy tego typu spotkaniach, a po zabawnym wieczorze dowiesz się też, czy poczucie humoru jakie ma Twój towarzysz, jest choć minimalnie zbliżonego do Twojego.

Zobacz także: Początek roku w rytmie hip-hopu – sprawdź na jakie koncerty się wybrać

 

Jeśli wiesz. że osoba, z którą wybierasz się na spotkanie jest zabawna, rozrywkowa i wysportowana, idealnym pomysłem są aktywne randki. Unikaj jednak tych, w których musicie ze sobą rywalizować! Wybierz raczej takie, w których możecie robić coś wspólnie lub jedno z Was może drugą osobę czegoś nauczyć. Dużą popularnością cieszą się parki trampolin, które znajdziesz już w większości polskich miast, a także escape roomy, czy klasyczne kręgle lub bilard. Dla tych z Was, którzy szczególnie lubią sport, idealnym rozwiązaniem może okazać się ścianka wspinaczkowa lub jazda gokartami. Planując aktywne, sportowe spotkanie obowiązkowo trzeba uprzedzić o tym drugą osobę, by wiedziała jak wyglądać będzie nasza randka. Unikniemy dzięki temu niewygodnych sytuacji, związanych z nieodpowiednim strojem lub zbyt eleganckim obuwiem, które mogą skutecznie zepsuć  plany na nasze spotkanie.

 

 

 

Dla wielu z Was, zwykłe kolacje czy randki w kawiarniach okazać się mogą zbyt monotonne i nudne. Są jednak jednocześnie bezpieczne i uniwersalne. By jednak nadać tego typu spotkaniu nieco smaku, warto pomyśleć o czymś mniej standardowym. Z pomocą przychodzą wszelkie degustacje i lekcje gotowania, które w ostatnich czasach robią prawdziwą furorę. Degustacje wina odbywają się zazwyczaj w specjalnych winiarniach, gdzie po szkoleniu ze sposobów wytwarzania trunków, można zarezerwować stolik i wypić najbardziej smakowite z win, jakie uprzednio skosztowaliśmy. Powodzeniem cieszą się też wspólne lekcje gotowania, palenia kawy, czy przygotowywania sushi. Te nieco mniej klasyczne pomysły na kulinarne randki, mogą okazać się idealnym przełamaniem bariery i być może potwierdzą przysłowie: „przez żołądek do serca”?

 

 

 

Pierwsza randka to wydarzenie, które przyprawia nas o dreszczyk emocji i może być początkiem fascynującej znajomości. Warto więc, by jak najbardziej ją spersonalizować i pokazać zapraszanej osobie, że jest nam szczególnie bliska! Planując więc, tego typu spotkanie warto postarać się i zaplanować je tak, by było jak najbardziej udane.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska