Walentynki last minute

 

Jak wiadomo życie lubi nas zaskakiwać i mimo że planowaliście spędzić Walentynki w samotności, los chciał inaczej i zaplanował dla Was idealny wieczór walentynkowy. Warto mu jednak pomóc i sprawić by był jeszcze bardziej wyjątkowy. Poniżej przedstawiamy trzy pomysły na Walentynki last minute dla tych, którym miłosne plany zmieniły się w ostatniej chwili!

Kino

Choć wydaje się oklepane, na dwa dni przed Świętem Zakochanych, prawdopodobnie ciężko będzie zarezerwować Wam bilety na spektakl teatralny, kabaret, czy operę. Kino za to wydaje się dużo bardziej przystępne! Warto pamiętać jednak, by na samym filmie się nie skończyło i urozmaicić wieczór na inny sposób. Z pomocą przyjdą sale VIP, w które wyposażone jest większość multipleksów. W ramach tego elitarnego pokazu filmowego, dla widzów dostępne są przekąski, posiłki, a nawet alkohol i inne napoje. Równie ciekawą opcją są studyjne kina kameralne, które również wychodzą z ofertą dla zakochanych i randkowiczów. Po wcześniejszym uzgodnieniu, możliwe jest zarezerwowanie siedzeń w ustronnym miejscu i zamówienie specjalnej obsługi. Po wniesieniu dodatkowej opłaty, kino zaoferować nam może posiłki, napoje i inne atrakcje. Idealna opcja zarówno dla kinomaniaków, jak i mniej wytrawnych widzów, ceniących sobie dobre kino i pomysłowość.

 

Zobacz także: Walentynkowa pierwsza randka

 

SPA

Opcja dla osób z bardziej zasobnym portfelem. Kurorty i hotele SPA w okresie walentynkowym wychodzą naprzeciw oczekiwaniom zakochanych i przygotowują specjalne oferty. Z racji tego że tegoroczne Walentynki wypadają w piątek, weekendowy wyjazd może okazać się strzałem w dziesiątkę. Mimo że większość osób tego typu wyjazdy rezerwuje ze znacznym wyprzedzeniem, nawet dzisiaj znajdziemy hotele wciąż dysponujące wolnymi miejscami. Warto więc odnaleźć miejsce położone w dogodnej dla nas lokalizacji i zorientowanie się czy w najbliższy weekend znajdziemy tam wolny pokój. W przypadku takich decyzji, liczy się każda chwila, dlatego dzwoniąc warto być zdecydowanym i pewnym naszego wyboru. Należy pamiętać jednocześnie że tego typu wyjazd wymaga od nas poświęcenia dużo więcej pieniędzy i czasu, dlatego należy upewnić się że osoba, która ma nam towarzyszyć, nie ma ważnych zobowiązań w czasie weekendu, które mogą pokrzyżować walentynkowe plany.

 

 

 

Nutka grozy

Domy strachów, escape roomy czy wesołe miasteczko to miejsca gdzie spędzimy czas nie tylko aktywnie, ale przede wszystkim razem, bo wszystkie powyższe aktywności wymagają od nas współpracy z drugą osobą. To idealna okazja by bliżej się poznać i spędzić razem trochę czasu. Dużym plusem tego typu atrakcji jest to, że z reguły nawet na ostatnią chwilę znajdziecie w nich wolne miejsca. To opcja idealna dla zapominalskich, a także tych którym walentynkowe plany zmieniły się w ostatniej chwili.

 

 

 

Nawet jeśli o swoich walentynkowych planach dowiedzieliście się dopiero przed chwilą, wcale nie znaczy to że 14 lutego musi być dla Was nudny i nieciekawy. Liczy się pomysłowość, dobra zabawa, a przede wszystkim fakt że spędzacie ten dzień z wyjątkową osobą!  ​

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska