Centrum Medyczne Damiana wspiera 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11/01/2019

Już w najbliższą niedzielę rusza 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku organizatorzy i partnerzy tego wydarzenia przygotowali dla nas wiele atrakcji.

W tym roku fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, które diagnozują i udzielają pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. Cel jak najbardziej szlachetny i bardzo potrzebny w naszym kraju. Oprócz wielu zabaw, kursów pierwszej pomocy, koncertów będzie można skorzystać z bezpłatnej konsultacji medycznej. A wszystko to dzięki Centrum Medycznemu Damian, partnera medycznego Przychodni Znany Lekarz, które w ten właśnie sposób postanowiło wspierać ideę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Zobacz także: Rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

W niedzielę 13 stycznia w gabinetach będzie można skorzystać z darmowej konsultacji u specjalistów z Centrum Medycznego Damian. W przychodni czekać na Was będą: kardiolog, pediatra, endokrynolog, internista, dermatolog oraz lekarz medycyny estetycznej. Oprócz tego można będzie również skorzystać z pomocy fizjoterapeuty oraz logopedy. Ponadto z myślą o uczestnikach i darczyńcach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w namiocie WOŚP pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie otwarta zostanie przychodnia medyczna, w której będą aż 4 gabinety: rehabilitacyjny, specjalistycznych konsultacji lekarskich, konsultacji dla dzieci, a także dermatologii i medycyny estetycznej. Warto również wspomnieć, że w strefie przychodni WOŚP zagości wybitny pediatra prof. dr hab. n. med. Paweł Januszewicz, który przez lata pełni funkcję detektora Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, a także jest jednym z założycieli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prof. dr hab. n. med. Paweł Januszewicz od tego roku jest także dyrektorem ds. Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka Damiana.


Na tym nie kończy się pomoc Centrum Medycznego Damian w zbiórce dla WOŚP, od 8 stycznia na akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy można wylicytować kompleksowy przegląd stanu zdrowia – link do aukcji.
 

Oczywiście to nie jedyna aukcja, z której dochód w całości przekazany zostanie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, oto najciekawsze i cieszące się największy zainteresowaniem aktualne aukcje dla WOŚP:
 

Spotkanie i lunch z Robertem Lewandowskim

 

Góralska kurtka Prezydenta Andrzeja Dudy

 

Zaproszenie na Ferrari Challenge IMOLA 2019

 

Zestaw gadżetów z Zimowej Narodowej Wyprawy na K2

 

Mateusz Gessler  Uroczysta kolacja w Twoim domu

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska