Trening ud. Najlepsze ćwiczenia na uda

 

Lato jeszcze tydzień temu stało daleko przed domem, a dziś już puka do drzwi! Pozostały ci jeszcze dwa tygodnie pracy. Wykorzystaj je i spraw sobie najlepsze wakacyjne wspomnienia z wymarzoną figurą! Mamy dla ciebie zestawy, które pomogą kondycji twoich ud.

Pora zrobić sobie rachunek sumienia. Jak dotąd pracowałaś nad swoją sylwetką? Czy regularnie robiłaś trening? Czy trzymałaś dietę? Czy jadłaś zdrowo? Czy podjadałaś? A teraz spójrz w lustro i sama oceń, co udało ci się zdziałać, a nad czym jeszcze musisz popracować. Pamiętaj jedno – bądź z siebie dumna! Nawet jeśli nie udało Ci się sprostać swoim wymaganiom, jesteś wielka, że w ogóle spróbowałaś. Do kalendarzowego lata pozostały dwa tygodnie, nie zmarnuj tego czasu i jeśli tylko masz siłę – walcz! Oto najskuteczniejsze ćwiczenia na piękne, zgrabne i jędrne uda. 

 

Zobacz także: Najlepsze ćwiczenia na pupę

 

1. Ćwiczenia z Chodakowską

Jak zwykle niezawodna Ewa Chodakowska da ci wycisk, o którym nie zapomnisz przez kilka dni. Gwarantuję jednak satysfakcję, która na długo pozostanie w twojej pamięci i wprawi cię w dobry nastrój. Co najważniejsze, Ewa Chodakowska oprócz miłej atmosfery podczas treningu, daje pewność zadowalających efektów. Wybierz zestaw, który najbardziej ci odpowiada. Oto nasze propozycje:

 

 

 

Zobacz także: Najlepsze ćwiczenia na płaski brzuch i redukcję boczków

 

2. Blogilates

Miła, sympatyczna, o specyficznej urodzie, piękna dziewczyna, a przy tym bardzo zdolna i zdeterminowana, by cię zmotywować. Jej zestaw jest krótki, bo tylko sześciominutowy, ale dający naprawdę zadowalające efekty. To ćwiczenia przede wszystkim dla tych mniej zaawansowanych. Bądźmy szczerzy, każdy jest w stanie wykonać 6 minut ćwiczeń, nawet ten, który kompletnie nie ma kondycji. Nie usprawiedliwiaj się, siadaj na matę i ćwicz! Zestaw przygotowany przez Blogilates jest w 100% bezpieczny i przygotowany do twoich potrzeb.

 

Zobacz także: 7 rad jak zmotywować się do ćwiczeń

 

Fitappy

To kolejna kobieta, której siły osobowości, wiedzy i determinacji pozazdrościłby niejeden mężczyzna. Podstawową zaletą jej treningów jest ich liczba. Na daną partię ciała jest około 5-6 filmów z różnymi poziomami zaawansowania i takie, które łączą różne partie ciała. Wszystkie treningi są niesamowicie skutecznie, o czym przeczytać można właściwie wszędzie ,wpisując w wyszukiwarkę opinię o Fitappy. Pora byś skuteczność owych ćwiczeń przetestowała na swoim ciele. Do dzieła!

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska