Te gwiazdy wzięły ślub w tajemnicy

08/05/2019

Każdy młoda para chce, aby ich ślub był wyjątkowy. Dla jednych warunkiem tej wyjątkowości jest wystawna uroczystość. Inni wolą cieszyć się tą chwilą w kameralnym miejscu z garstką najbliższych osób. Tak samo jest z gwiazdami. Przedstawiamy wam listę 7. par, które powiedziały sobie "tak" w tajemnicy przed całym światem. 

 

1. Joe Jonas i Sophie Turner

Rok 2019 zdecydowanie należy do rodziny Jonas. Najpierw wielki powrót Jonas Brothers na scenę muzyczną, a teraz ślub jednego z nich z gwiazdą "Gry o Tron"! Joe i Sophie postanowili nie afiszować się z tym wydarzeniem. Ślub odbył się w jednej z kapliczek w Las Vegas, a udzielał go mężczyzna przebrany za… Elvisa! Historia jak z komedii romantycznej. Wielu fanów uważa jednak, że para podjęła tę decyzję pod wpływem impulsu i szybko jej pożałują. Czas pokaże. ;)

 

 

 

 

 

 

Zobacz także: Jak zorganizować wymarzony ślub i wesele​

 


2. Doda i Emil Stępień

Ten ślub wstrząsnął mediami w całym kraju! Nikt nawet nie podejrzewał, że Doda szykuje się do najważniejszej chwili w swoim życiu. Prawda pewnie nie wyszłaby na jaw, gdyby gwiazda sama nie zdecydowała się poinformować o tym swoich fanów. Jak się okazało, jej wybrankiem jest Emil Stępień, którego Doda wcześniej przedstawiała jako swojego najlepszego przyjaciela. Cała uroczystość odbyła się z dala od mediów, w gorącej Hiszpanii.

 

 

 

 

 

 

3. Justin Timberlake i Jessica Biel

Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w 2012 roku na południu Włoch. Podczas ceremonii Justin wsunął na palec Jessiki aż 4 obrączki mające symbolizować 4 lata ich związku. Para, chcąc zmylić media, ogłosiła, że ślub odbył się już wcześniej. Świat dowiedział się prawdy dopiero jakiś czas po prawdziwej ceremonii. A wszystko to za sprawą samej pary, która zdecydowała się sprzedać zdjęcia z tego dnia mediom.

 

  

 

Zobacz także: Najdziwniejsze przesądy ślubne. W te rzeczy wierzą narzeczeni

 

4. Marcin Prokop i Maria Prażuch

Na sakramentalne "tak" fani prezentera musieli czekać aż 8 lat. Sam Prokop przyznał, że to tylko papierek i niczego w ich życiu nie zmieni. Musiał jednak zmienić zdanie, bo para pobrała się w 2011 roku. Było to bardzo skromne wydarzenie, bo nie zaproszono na nie nikogo spoza najbliższej rodziny. Para powiedziała sobie "tak" w ambasadzie RP w Portugalii. Do tej pory tajemnicą owiana jest kwestia, czy był to ślub kościelny czy cywilny. Do mediów nie trafiły też żadne zdjęcia z tego wyjątkowego dnia.

 

 

5.Sylwia Grzeszczak i Liber

Para poznała się w 2006 roku podczas pracy nad nową piosenką Sylwii. Media od początku ich znajomości spekulowały o ich związku. Sami zainteresowani nigdy wprost nie wypowiedzieli się jednak na ten temat. Po latach pojawiły się też plotki o ślubie pary. Tym razem Sylwia i Liber szybko je zdementowali, nie pozostawiając nikomu złudzeń. Gdy fani pogodzili się już z tą informacją, na profilu Sylwii pojawiła się nowina, że para właśnie stanęła na ślubnym kobiercu. 

 

 

Zobacz także: Nietypowe pary show-biznesu. Gdy wiek, wzrost czy pochodzenie nie mają znaczenia

 

6.Richard Gere i Cindy Crawford

Na przełomie lat 80. i 90. byli jedną z najpopularniejszych hollywoodzkich par. Gdy się poznali, obydwoje byli u szczytu kariery. Para pobrała się w 1991 roku w Las Vegas, a ich obrączki były wykonane z... folii aluminiowej. Presja otoczenia, a także spora różnica wieku, okazały się być nie do pokonania. Para rozstała się po 4 latach małżeństwa. Cindy po wielu latach przyznała, że była po prostu za młoda na tak poważny związek. 

 

7. Justin Bieber i Hailey Baldwin

Justin związał się z Hailey po kolejnej nieudanej próbie związku z Seleną Gomez. Dlatego też nikt nie traktował tej relacji na poważnie. Świat szybko obiegła informacja o ich zaręczynach, a kilka tygodni później o ich cichym ślubie. Para przez kilka miesięcy nie odnosiła się do tych plotek. Dopiero w listopadzie Justin oficjalnie potwierdził, że ceremonia faktycznie miała miejsce. To jednak nie koniec tej historii! Media są przekonane, że Justin i Hailey już planują kolejny ślub... tym razem kościelny. 

 

 

 

 

Zdjęcie główne: Instagram/Joe Jonas i Instagram/Jessica Biel

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska