Sobowtór, czy rodzina? Gwiazdy, które wyglądają bardzo podobnie

 

Czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy, że gdzieś na świecie może żyć osoba, która jest naszym lustrzanym odbiciem. Choć na świecie jest tak dużo ludzi, to niektórzy z nich są do siebie bardzo podobni. Przedstawiamy wam 3 zestawienia znanych na cały świat osób, które podobnie wyglądają.

Isla Fisher i Amy Adams

 

Zagraniczne aktorki są bardzo do siebie podobne. Wyróżniają się z tłumu wyglądem zewnętrznym – rudym włosami oraz filigranową sylwetką ciała. Każda z nich zwraca na siebie uwagę, ponieważ ich subtelny wyraz twarzy na długo pozostaje w pamięci mężczyzn. Aktorki są spełnione zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Mimo wielkiego zainteresowania ich życiem, cenią sobie spokój i nie należą do grona osób, które chętnie wypowiadają się o swoich najbliższych.

 

Isla Fisher to australijska aktorka, która jest najbardziej znana z ról komediowych m.in. w „Wyznaniu zakupoholiczki”, Polowaniu na druhny czy Na pewno, być może. Wielokrotnie była nominowana do nagrody Teen Choice Awards – popularnej amerykańskiej nagrody, która wyróżnia artystów za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sztuki, telewizji czy sportu. Prywatnie Isla Fisher jest żoną komika Sachy Barona Cohena, który stworzył niezapomniane postacie Borata oraz Bruna. Małżeństwo bardzo się kocha, czego efektem są ich trzy córeczki.

 

Natomiast Amy Adams to amerykańska aktorka włoskiego pochodzenia, która zdobyła dwa Złote Globy za wybitne kreacje aktorskie w filmach American Hustle i Wielkie oczy. Pięciokrotnie była nominowana do Oscara i nagrody BAFTA – Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Aktorka nie ogranicza się jedynie do jednego gatunku filmowego. Amy pojawia się zarówno w komediach, jak i również w dramatach czy produkcjach psychologicznych. Aktorka poślubiła swojego wieloletniego partnera Darrena Le Gallo dopiero trzy lata temu. Para ma razem córkę Avianę, która jest bardzo podobna do swojej mamy.

 

 

Bella Hadid i Carla Bruni

 

Czasami podobieństwo u niektórych osób dostrzegamy nawet na światowych wybiegach mody. Przedstawione panie dzieli przeszło 30 lat. Jednak każda z nich zapisała się już na kartach historii mody. Podobny wygląd kobiet można zaobserwować w ich twarzach – niebieskich oczach, smukłych ustach oraz ciemnych włosach. Modelki mają idealną figurę, o której marzy każda z nas.

 

Bella Hadid jest siostrą innej popularnej modelki, Gigi Hadid, oraz modela Anwara Hadida. Trójka rodzeństwa zawojowała europejskie i amerykańskie wybiegi mody. Bella Hadid pojawia się gościnnie jako Aniołek Victoria’s Secret. Modelka jest także znana z burzliwego związku ze znanym kanadyjskim wokalistą The Weeknd. Media plotkarskie cały czas rozpisują się o ich wzlotach i upadkach oraz o Selenie Gomez, która przez jakiś czas była związana z partnerem Belli. Kobiety są w konflikcie, który jest widoczny na portalach społecznościowych.

 

Carla Bruni to dojrzała modelka o unikalnej urodzie. Kobieta posiada obywatelstwo włoskie oraz francuskie, ponieważ jako dziecko przeprowadziła się wraz z rodzicami do Francji. W latach 90. XX wieku była rozchwytywaną modelką, która pojawiała się na wybiegach największych projektantów tamtego okresu m.in. Chanel, Christiana Dora, Karla Lagerfelda czy Sonii Rykiel. Po zakończeniu pracy modelki, postanowiła poświęcić się muzyce. Ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Carla Bruni na nowo została odkryta przez media, gdy wyszła za mąż za Nicolasa Sarkozy’ego, który był 23. prezydentem Francji.

 

 

Lili Reinhart i Brittany Murphy

 

Przeglądając zdjęcia amerykańskich aktorek można stwierdzić, że wyglądają jak bliźniaczki. Choć Brittany Murphy już nie żyje, to można pokusić się o stwierdzenie, że podobieństwo pań jest uderzające. Lili Reinhart posiada podobną mimikę i wygląd twarzy jak zmarła kilka lat temu aktorka.

 

Lili Reinhart została zauważona przez widzów, kiedy zagrała w serialu telewizyjnym dla nastolatków – „Riverdale”. Aktorka wcieliła się w Betty Cooper, przykładną uczennicę z dobrego domu, potajemnie podkochującą się w przyjacielu Archie Andrewsie. Bohaterka serialu jest jednak postacią dwuznaczną, posiadającą dwie osobowości. Na planie serialu aktorka poznała swojego dotychczasowego partnera Cole Sprouse’a, który także w serialu wciela się w chłopaka Betty Cooper. Para od tego czasu jest nierozłączna, jednak dba o swoją prywatność. Być może z tego względu, że Cole Sprouse to dziecko seriali Disney Channel. Wraz z swoim bratem bliźniakiem jako dziecko zagrał w popularnych serialach familijno-komediowych m.in. Nie ma to jak statek, „Nie ma to jak hotel oraz „Przyjaciołach. Niewątpliwie to jedna z ciekawszych par show biznesu, którą warto obserwować.

 

Brittany Murphy stworzyła niezapomniane bohaterki w filmach „Sin city: Miasto grzechu”, „Przerwanej lekcji muzyki” oraz w „Zabójczej piękności”. Od samego początku rozpoczęcia przez niej kariery filmowej, jej życie zawodowe i prywatne było opisywane w gazetach. Na widok pięknej blondynki wzdychali mężczyźni, ona jednak nie chciała się z nikim związać. Pod koniec swojego życia postanowiła wyjść za mąż za scenarzystę Simona Monjacka, który niestety niedługo po jej śmierci również zmarł.

 

 

Prawdopodobnie każdy z nas posiada swojego sobowtóra, o którym istnieniu nie zdaje sobie sprawy. W dzisiejszych czasach dzielące nas odległości są do szybkiego pokonania. Jesteście ciekawi waszych sobowtórów? A może wiecie o ich istnieniu?

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska