Sierpień z Netflixem

28/07/2017

 

 

Przyzwyczailiśmy się, że Netflix każdy miesiąc traktuje tak samo, bez względu czy to wakacje czy nie. Każdy jest ważny i na każdy zaplanowane są nowe premiery. Ramówka na sierpień wygląda naprawdę imponująco, będzie to chyba jeden z ich najlepszych miesięcy.

W ostatnim miesiącu wakacji z nowymi sezonami powrócą znane seriale. Czeka nas sporo nowości zarówno w serialach, jak i filmach. A dodatkowo w serwisie w końcu dostępne będą stare, doskonale nam znane produkcje, klasyki kina, do których chętnie wracamy.

 

The Defenders

 

 

Jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali w 2017 roku, będzie miał swoją premierę właśnie w wakacje! To chyba zaskoczyło wszystkich, byliśmy raczej nastawieni, że „The Defenders” zobaczymy dopiero jesienią. To serial o superbohaterach, który powstał w efekcie współpracy Marvela i Netflixa. Fabuła skupia się wokół czterech superbohaterów, których doskonale znamy z wcześniejszych produkcji. W tym serialu połączą oni siły i będą walczyć ze złem. Pierwszy sezon liczyć będzie 8 odcinków, od oglądalności będzie zależało czy powstanie drugi.

Rodzina w oparach

 

To nowy serial komediowy od Netflixa. W tej produkcji wszystko kręci się wokół marihuany, a główni bohaterowie przez cały czas są na mniejszym lub większym haju. Uwielbiana przez amerykanów Kathy Bates zagra tu zagorzałą zwolenniczkę legalizacji marihuany, która w końcu otwiera „aptekę” z trawką i rozprowadza ją po Los Angeles i okolicach. W nietypowym biznesie pomaga jej dwudziestokilkuletni syn i zatrudniony ochroniarz. Cała trójka bardzo chętnie sięga po narkotyki. Premiera zaplanowana jest na 25 sierpnia.

 

Atypical

 

To opowieść o nastolatku cierpiącym na autyzm. Postanawia zmienić swoje życie, chce zawalczyć z chorobą i swoimi lękami, marzy o tym by dorosnąć i stawia sobie poważny cel – chce znaleźć miłość. W tym serialowym komediodramacie zagrają: Keir Gilchrist, Jennifer Jason Leigh i Michael Rapaport.

 

Mgła

 

Serial na podstawie powieści Stephena Kinga, kolejna produkcja, na którą czekamy od dawna. Chociaż kilka lat temu ta powieść mistrza grozy zyskała już kinową adaptację, powstał pełnometrażowy film o tym samym tytule. Jednak teraz ten sam temat podzielony został na odcinki. Klasyczny i doskonale znany scenariusz: małe miasteczko z problemami, nietypowi mieszkańcy i śmiertelne zagrożenie. Jednak „Mgła” nie jest tak banalna jak większość produkcji zawierających ten schemat. Problem jest bardziej skomplikowany, a przez to ciekawy. Premierę zaplanowano na 25 sierpnia.

 

Różowe lata 70.

 

Tak, tak, doskonale nam znany serial wkrótce dostępny będzie na platformie Netflixa. I to od razu wszystkie sezony naraz. Kultowy serial oglądać będziemy mogli od 18 sierpnia.

 

 

A oto pełna lista premier na sierpień:

 

AWAKE, A Dream From Standing Rock – 1/8/17
Empire of the Tsars: Sezon 1 – 1/8/17
Inspektor Gadżet: Sezon 2– 1/8/17
Maz Jobrani: Immigrant – 1/8/17
Moja dziewczyna – 1/8/17
Rozważna i romantyczna – 1/8/17
Shadowhunters: The Mortal Instruments: Sezon 2B – Od 1/8/17 (co tydzień nowy odcinek)
Velvet: Sezon 3 – 1/8/17
Strzelec: Sezon 2 – Od 2/8/17 (co tydzień nowy odcinek)
Velvet: Sezon 4 – 2/8/17
Ikar – 4/8/17
Wet Hot American Summer: Ten Years Later – 4/8/17
Przebudzenia – 8/8/17
The International – 8/8/17
Underworld: Bunt Lykanów – 8/8/17
Atypical: Sezon 1 – 11/8/17
Naked – 11/8/17
True and The Rainbow Kingdom: Sezon 1 – 11/8/17
Mission Control: The Unsung Heroes of Apollo – 13/8/17
Brad Paisley’s Comedy Rodeo – 15/8/17
Nowhere Boys: Sezon 3 – 15/8/17
Glitter Force Doki Doki: Sezon 1 – 18/8/17
Marvel’s The Defenders: Sezon 1 – 18/8/17
Różowe lata 70.: Sezony 1-8 – 18/8/17
Disney·Pixar Gdzie jest Dory – 20/8/17
Lynne Koplitz: Hormonal Beast – 22/8/17
Rodzina w oparach: Część 1 – 25/8/17
Mgła: Sezon 1 – 25/8/17
Notatnik śmierci – 25/8/17
Ryan Hamilton: Happy Face – 29/8/17

 

 

 

Korekta: Olga Miziuk

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska