Seriale do których warto wrócić po latach

13/04/2019

 

Chociaż co chwilę pojawiają się nowe wspaniałe produkcje, ludzie często wracają do tych starych, dawno zakończonych. Istnieją seriale, do których mamy wielki sentyment, których nam brakuje i za którymi tęsknimy.

Zagubieni

Serial z samych początków „ery seriali”, w sumie chyba od niego wszystko się zaczęło. Do momentu aż w telewizji pojawili się pasażerowie lotu 815, seriale kojarzone były z płytką rozrywką dla gospodyń wiejskich. Chociaż samo zakończenie budzi wiele kontrowersji, jednak pierwsze sezony były naprawdę fantastycznym kawałkiem ówczesnego kina. Po „Lost” zmieniło się wszystko, zaczęły pojawiać się inne interesujące produkcje, jednak to on był jednym z pierwszych i przez to mamy do tego serialu sentyment.

 

 

Przyjaciele

To z pewnością jeden z najchętniej ponownie odtwarzanych sitcomów, jaki kiedykolwiek powstał. Od 1994 roku serial „Przyjaciele” gromadził fanów z całego świata. Łącznie powstało 10 sezonów. Gdyby nie niewyobrażalne żądania głównych aktorów, serial być może byłby emitowany jeszcze kilka lat dłużej. To serial bardzo lekki, przyjemny i niezwykle zabawny, dlatego tak bardzo go lubimy. Powtórki „Przyjaciół” wciąż cieszą się wysoką oglądalnością.

Dexter

Historia sympatycznego seryjnego mordercy, który pracuje w policji, wbiła się w pamięć fanów seriali na całym świecie tak bardzo, że po zakończonych pracach nad nowymi odcinkami, serial nadal jest chętnie oglądany. Obecnie jest dostępnych na wszystkich platformach streamingowych. Znowu możemy przeżyć wszystkie zbrodnie Dextera, przypominamy sobie jego dalsze losy. Ten serial ma nietypową fabułę, wyjątkowego głównego bohatera i skomplikowany scenariusz – od początku był skazany na sukces. Do dobrych seriali zawsze wracamy, ta zasada również tu zadziała.

Prison Break
 

Razem z „Lost” był jednym z pierwszych, zanim seriale stały się popularne i wykonane równie dobrze co najlepsze hollywoodzkie produkcje. Historia braci Michela i Lincolna była tak ciekawa i skomplikowana, że ciężko było się od niej oderwać. Gdy po czterech sezonach ogłoszono zakończenie prac nad serialem, fani pogrążyli się w prawdziwej serialowej „żałobie”. Przez długie lata wracaliśmy do powtórek, sama nie wiem ile razy ponownie obejrzałam „Skazanego na śmierć”. Fora internetowe zrzeszające fanów tego serialu ciągle były aktywne, co rusz pojawiały się nowe wątki, chociaż serial zakończono kilka lat wcześniej. W tym przypadku nie tylko fani powrócili do serialu, jego producenci również. Prace nad historią dwóch braci zostały wznowione. Powstał kolejny sezon, a obecnie trwają prace nad następnym.
 

 Zobacz także: Michael Scofield żyje – czyli wielki powrót serialu „Skazany na śmierć”

 

Gra o Tron

Ten tytuł w takim zestawieniu może dziwić. W końcu nie jest to tak „stary” serial, jak wyżej wymienione, jednak w tym przypadku chodzi o coś zupełnie innego. Ta produkcja jest tak fenomenalna, że jeszcze przez długie lata będzie o niej głośno. Możemy być pewni, że serial będzie chętnie ponownie odtwarzany. Za 3 dni premiera finałowego sezonu. Na nowe odcinki musieliśmy czekać ponad dwa lata. Fani, by przypomnieć sobie krainę Westeros, przed pojawieniem się nowych epizodów zaczęli oglądać Grę o Tron ponownie. I na pewno powrócą do niej jeszcze nie raz.

 Zobacz także: Co wiemy o nowym sezonie „Gry o Tron”?

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska