Rutyna w związku. Jak się nie nudzić?

 

Każda relacja, kiedy jest długotrwała, może popaść w rutynę. Ta sama osoba, ten sam schemat spotkań, te same czynności, wszystko to samo. Na nudę szczególnie mogą być narażone związki. Jak sobie z nią radzić? 

Nie dajcie się nudzie! Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które pomogą ochronić ogień Waszej miłości przed rutyną. :) 

 

Niespodzianki

Brzmi dziecinnie, ale kto nie lubi niespodzianek? Wcale nie muszą one dotyczyć tylko wyjątkowych dni, takich jak: walentynki, rocznica, urodziny itp. W niedzielny poranek zrób ukochanemu śniadanie do łóżka, a zamiast siedzieć w piątek przed telewizorem, zabierz swoją wybrankę do kina, teatru, a może po prostu na romantyczny spacer? Te gesty pomogą Wam doceniać małe rzeczy i pozwolą pozbyć się nudy. Dajcie się zaskoczyć!

 

Zobacz także: Związek na odległość

 

Psy ogrodnika

Spędzacie ze sobą cały czas? Zastanówcie się, czy nie jest to nieco szkodliwe. W związku lub małżeństwie musi być miejsce aby odsapnąć. Nie spotykajcie się zawsze tylko we dwoje. Czasami spędźcie czas wspólnie z przyjaciółmi albo podzielcie się. Może to być zarówno babski wieczór z koleżankami, jak i męski wypad z kumplami. Dajcie sobie przestrzeń, gdzie każde może spotykać się z kim chce. Byle nie za często i aby nie przesadzać, i nie wzbudzać zazdrości. Wszystko w granicach zdrowego rozsądku. 

 

 

Wspólne wyjazdy

Dajcie sobie możliwość, aby wspólnie odpocząć od szarej codzienności. Wakacje oraz spontaniczne wyjazdy mogą okazać się kluczem do sukcesu. Poznawanie nowych miejsc, odpoczynek - to wszystko łączy! Czasami nie trzeba dużych nakładów finansowych, żeby świetnie się bawić. Może niedaleko Was jest zoo, albo jakaś ciekawa i malownicza polanka? Wykorzystajcie to i sprawcie sobie tę przyjemność. 

 

Zobacz także: Jak przetrwać związkowe kłótnie?

 

Kłótnie

Ojjj tak, nie przewidziało Wam się. Kłótnie, sprzeczki są dobrym sposobem, aby zabić związkową nudę. Jeśli macie naprawdę dobrą relację, nie dacie się przestraszyć drobnym nieporozumieniom. Najważniejsze, by umieć je pokonać, przyznać się do błędów, a także powiedzieć przepraszam i spróbować się poprawić. Po takich małych kłótniach jest ogromna szansa, że przyjdzie swego rodzaju oczyszczenie, a Wam zechce się starać na nowo! 

 

 

Pamiętajcie, że miłość to niezwykle piękne uczucie kochających się ludzi. Opiera się ona na uczciwości, wsparciu, czułości. Te wszystkie rady mogą być jedynie dodatkiem, który sprawi, że wciąż będziecie się czuć (niezależnie od wieku i długości relacji) wyjątkowo we własnym towarzystwie. A to tak bardzo, bardzo ważne…

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska