Rowery Specialized - krótka historia marki i topowe modele na 2019 rok

28/06/2019

 

Stany Zjednoczone Ameryki, ze względu na duże przestrzenie i zmienną jakość nawierzchni oraz konieczność zapewnienia mobilności służbom publicznym i zwykłym obywatelom, mają niezaprzeczalny wkład w rozwój technologiczny przemysłu wytwarzania rowerów. Wrodzona zaradność amerykańskich wynalazców, w powiązaniu z rozwiniętym przemysłem metalowym zaowocowała osiągnięciem obecnego poziomu technologicznego sprzętu.

Nowoczesne rowery przesuwają coraz dalej granice ludzkich możliwości. W pierwszej piątce, najpopularniejszych, największych, najbardziej zaawansowanych technologicznie firm produkujących rowery nie może zabraknąć założonej w 1974 roku firmy Specialized. Od roku 1976 Firma zaczęła samodzielną produkcję części rowerowych. Przełomowy dla Firmy był rok 1981, kiedy wprowadzono do produkcji dwa modele: Sequoia i Allez, produkowane do dzisiaj! W tym też roku firma Specialized jako pierwsza na świecie rozpoczęła produkcje rowerów górskich na dużą skalę. Rok 1989 znowu wyprzedzają konkurencję. W modelu Epic wprowadzono włókno węglowe. Była to rewolucja w świecie rowerów. Ulokowana w kultowej dla rowerowego światka Kalifornii w trosce o renomę w corocznych kolekcjach wypuszcza na rynek zaawansowany technologicznie sprzęt w różnych grupach cenowych. Rowery amerykańskiego producenta uznawane są za światową czołówkę, dlatego korzysta z nich wiele ekip kolarskich z mistrzem maratonów górskich włącznie.

 

 

 

Rowery Specialized – modele na 2019

Pozycja wśród najlepszych w branży zobowiązuje. Coroczne kolekcje prezentują nowatorskie rozwiązania technologiczne i ciekawe wzornictwo. Topowe w roku modele osiągają też niestety topowe ceny. Cóż szlachectwo zobowiązuje. Portfolio modeli na dany rok zawiera również szereg modeli wyprodukowanych z użyciem nowoczesnej technologii, dla których firma przewidziała preferencyjne ceny. A oto kilka z nich. Rower górski Specialized Pitch 2019 z aluminiową ramą tworzy wytrzymałą platformę dla wypróbowanej geometrii Sport Trial 27,5. Za cenę nieznacznie przekraczającą dwa tysiące dostajemy wszechstronny rower z bieżącej kolekcji. Dzięki rowerowi Specialized Pitch Comp 650B 2019 możesz wyruszyć na zjazdy i wspinaczki w terenie. Rower z kolekcji 2019 na aluminiowej ramie z przetestowaną geometrią Spot Trial 650B kosztuje 2699,00 zł. Rower Specialized Chisel Expert 2019 o świetnych własnościach jezdnych dzięki ramie spawanej nowatorską metodą DSW i zastosowaniu wyścigowej geometrii XC w konfiguracji z bardzo dobrym osprzętem zapewnia stabilność na zjazdach i nie ogranicza zdolności wspinaczkowych. Dostajemy bardzo dużo za cenę tylko 8399,00 zł. Ceny najlepiej porównać w realu z dedykowanym sprzętem.

 

Gdzie kupić rower firmy Specialized?

Wysokie standardy w produkcji i wysokie standardy w dystrybucji. Rowery Specialized sprzedawane są na całym świecie poprzez system sklepów partnerskich, zapewniających serwisowanie sprzętu. W Warszawie i okolicy partnerska dystrybucja rowerów Specialized zajmuje się grupa skleprowerowy.pl prowadząca również specjalistyczny serwis. W ofercie jest duży wybór najciekawszych modeli z bieżącej kolekcji, a dla klientów przewidziany jest system zniżek TAKE5%OFF.

 

Zobacz rowery Specialized na:  https://skleprowerowy.pl/marka/specialized 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska