Open’er Festival 2018. Co będzie się działo?

03/07/2018

 

Open’er Festival 2018 coraz bliżej. Potrwa od 4 do 7 lipca. Koncerty odbędą się tradycyjnie w Gdyni na lotnisku Kosakowo. Tegoroczny line-up zapowiada się naprawdę ekscytująco. Wśród headlinerów, którzy wystąpią nie zabraknie najbardziej wpływowych i jednocześnie ukochanych zespołów wszech czasów.

Open’er Festival 2018 – to już 17. edycja

Fotografia: pexels.com

 

Zobacz także: Męskie Granie po raz 9. Pamiętacie wszystkie piosenki przewodnie?

 

Co będzie się działo pierwszego dnia?

 

W środę 4 lipca na głównej scenie Open’er Festival koncerty ruszą o godzinie 16.30. Festiwalowe szaleństwo rozpocznie wokalista Jarecki, a w międzyczasie na Alter Stage będzie można doświadczyć brzmienia stylów breakcore, dubstep, drumm&bass zespołu Bluszcz.

Na głównej scenie o godzinie 18.00 wystąpi Noel Gallagher’s High Flying Birds, o 20.00 grupa muzyczna z Australii – Nick Cave and the Bad Seeds, 22.00 to godzina występu głównej gwiazdy – Arctic Monkeys. 

 

Tent Stage od godziny 17.15 opanują kolejno: Coals, Kortez, Adi Nowak&Barvinsky, Fleet Foxes i Chvrches.

Fotografia: pexels.com

 

Zobacz także: Optymistyczna playlista na dzień dobry

 

W międzyczasie na trzeciej scenie Alter Stage pojawią się na Open’er Festival: Bluszcz (16.15), Tęskno, Superorganism, Furia, Dead Cross i Janka. Przed koncertami warto udać do strefy teatralnej, gdzie w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę można obejrzeć spektakl „Cezary idzie na wojnę” (13.00-14.15) oraz „2118. Karasińska” (15.00-16.00).

 

Open’er Festival to nie tylko koncerty, to 4-dniowe zaspokajające wszystkie potrzeby miasteczko. Fashion Stage to przestrzeń modowych inspiracji. W tej strefie prezentowane są najnowsze kolekcje debiutujących projektantów. NGO co roku organizuje spotkania oraz rekrutacje do pozarządowych organizacji, tj. Stowarzyszenie AIESEC Polska lub ESN Polska. #EU&ME, a w tym relaksacyjne lekcje jogi, planszówki oraz makijaż festiwalowy i body art. Strefa Kids Zone oferuje dla najmłodszych specjalne rozrywki, które pobudzają wyobraźnie dzieci. Zdrowo i smacznie zjemy w Food&Stuff, gdzie pożywią się weganie, amatorzy kuchni azjatyckiej oraz oczywiście polskiej.

Fotografia: pexels.com

 

Zobacz także: Letnie wyprzedaże 2018 w sieciówkach – co warto kupić?

 

4-dniowy plan imprezy:

Fotografia: facebook.com

Fotografia: facebook.com

 

Fotografia: facebook.com

 

Fotografia: facebook.com

 

Życzymy Wam dobrej zabawy!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska