Nietypowe pary show-biznesu. Gdy wiek, wzrost czy pochodzenie nie mają znaczenia

06/11/2017

 

Prawdziwa miłość jest ślepa, nie patrzy na wiek, wzrost czy grubość portfela. Czasami różnice są tak ogromne, że budzą kontrowersje wśród społeczeństwa. Szczególnie jest to trudne, gdy życie pary śledzi cały świat. Show-biznes nie ma litości i udowadniał to nie raz. Jednak te nietypowe pary nauczyły się żyć, nie patrząc na opinię innych.

Woody Allen i Soon-Yi Previn
 

Ten związek wzbudził ogromne kontrowersje. Woody Allen przez lata musiał pracować nad odbudową wizerunku i odzyskaniem sympatii. Kiedy w 1992 roku okazało się, że jest w związku z córką swojej wieloletniej partnerki, Mii Farrow, świat dosłownie oszalał. Woody Allen miał wówczas 56 lat, a Soon 22. W tym przypadku nie tylko różnica wieku budziła kontrowersje, ale fakt, że Woody Allen wspólnie z Mią wiele lat wychowywał Soon. Para wzięła ślub i są ze sobą do dziś.

Anita Lipnicka i John Porter

 

Dzieli ich 25 lat różnicy, jednak z pewnością łączyła miłość do muzyki. Para poznała się w 2002 roku, podczas nagrywania piosenki „For You”, od razu się w sobie zakochali. Od tego momentu nagrali wspólnie kilka płyt. Ostatnia z nich nosi tytuł „Goodbye” i została wydana w 2010 roku. Jednak ta para wyjątkowo dbała o swoją prywatność. Ich wspólne zdjęcia były rzadkością w prasie kolorowej, nie mieli również w zwyczaju udzielania wywiadów, nie komentowali również żadnych plotek na ich temat. Para rozstała się w 2015 roku, żadne z nich nie skomentowało tego w mediach, nie znane są też przyczyny rozstania. 

Calista Flockhart i Harrison Ford

 

To kolejna para, która niezwykle troszczy się o swoją prywatność. Ona, piękna, młoda i zdolna, znana z seriali takich jak Ally McBeal, Bracia i siostry czy Supergirl. On, jeden z najlepszych aktorów amerykańskich. Po kilku latach związku wzięli ślub w 2010 roku i wychowują wspólnie syna aktorki, którego adoptowała w 2001 roku. Media szeroko komentował ich związek i 22 lata różnicy między nimi, jednak oboje od początku się tym nie przejmowali, za co zdobyli sympatię i szacunek wśród fanów i innych aktorów.

Beata Ścibakówna i Jan Englert

 

Tym razem nie chodzi tylko o wiek, chociaż między kochankami jest 25 lat różnicy. „Problem” stanowi fakt, że Jan Englert był wykładowcą w Warszawskiej Akademii Teatralnej, a Beata Ścibakówna była jego studentką. Wtedy jeszcze nikt nie sądził, że romans między studentką a profesorem będzie czymś poważnym. Zanim się pobrali, mieszkali ze sobą w Warszawie przez 5 lat, a małżeństwem są od prawie 20 lat. Wspólnie wychowują nastoletnią córkę Helenę, która poszła w ślady rodziców i również jest aktorką.

Ella Purnell i Brad Pitt

 

Kolejna para, gdzie zainteresowanie budzi różnica wieku. Nowa partnerka Pitta jest od niego młodsza aż o 32 lata. Informacje o nowym związku aktora ujrzały światło dzienne zaledwie miesiąc temu, ale już od samego początku para budzi ogromne zainteresowanie mediów. Wiele osób ciągle miało nadzieję, że on i Angelina Jolie dojdą do porozumienia i wrócą do siebie. Patrząc na obecną sytuację aktora, ten scenariusz wydaje się być mało prawdopodobny.

Meghan Markle i Książe  Harry

 

W przypadku tej pary różnica wieku nie jest największą przeszkodą. W końcu książę Harry jest młodszy od swojej wybranki o zaledwie 3 lata. W tym związku „problem” stanowią światy, w jakich oboje się wychowywali. Rodzina Królewska nie jest zadowolona, że Harry na swoją partnerkę wybrał rozwódkę oraz kobietę silnie związane z show-biznesem, do tego jeszcze aktorkę. To właśnie pochodzenie oraz życie Meghan są powodem wielu nieprzychylnych komentarzy.

Władimir Kliczko i Hayden Panettiere

 

Tą parę dzieli nie wiek, a spora różnica wzrostu. Bokser ukraińskiego pochodzenia ma prawie 2 metry wzrostu, natomiast pochodząca ze Stanów Zjednoczonych aktorka, Hayden Panettiere, mierzy zaledwie 153 cm.

Nicole Alexander i Shaquille O’Neal

 

Ta para wygrywa niemal każdy ranking w różnicy wzrostu między partnerami. Nic dziwnego, ponieważ dzieli ich prawie 60 cm różnicy. Nicole Alexander ma dokładnie 158 cm wzrostu, natomiast jej partner 216 cm.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska