Najlepsze seriale Netflixa. Te produkcje pochłoną was bez reszty!

11/11/2017

 

Obecnie Netflix to jednej z najlepszych „dostawców” seriali. To prawda, oni nie tworzą złych produkcji, każda z nich jest dokładnie przemyślana i zaplanowana. Wśród całego dorobku tej platformy bardzo ciężko wybrać najlepsze pozycje. Jednak kilka z nich zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych.
 

Unbreakable Kimmy Schmidt
 

 

To nietypowy serial – jest komedią, która tak naprawdę ma niezwykle głębokie i dramatyczne przesłanie. Tytułowa Kimmy Schmidt spędziła 15 lat swojego życia w bunkrze, była przekonana, że przeżyła koniec świata. Po opuszczaniu swojego schronu postanawia zamieszać w Nowym Jorku. Znajduje pracę, przyjaciół, miłość, zaczyna się uczyć. W tym serialu nie brakuje zabawnych wątków i absurdalnych sytuacji. Jednak jeśli spojrzymy na „Unbreakable Kimmy Schmidt” bez humorystycznych akcentów, zobaczymy, że tak naprawdę jest to opowieść o kobiecie, która najpierw miała ciężkie dzieciństwo, a później na wiele lat została zamknięta w bunkrze.

 

Specjalista od niczego
 

 

Zmusza do myślenia i porusza trudne tematy. Czyli ma wszystko to, co powinien mieć dobry serial. Ta produkcja zdobyła wiele nagród i pozytywnych opinii od krytyków. Azir Ansari jest chyba najbardziej lubianą i pozywaną postacią, jaką kiedykolwiek mogliśmy oglądać w serialu.
„Specjalista od niczego” to humorystyczna opowieść o aktorze z Nowego Jorku. Na sukces tej produkcji w dużej mierze składają się doskonałe dialogi, które na długo zapadają w pamięć. Godna pochwały jest również gra aktorska oraz nietuzinkowy scenariusz. W tej produkcji każda postać oraz każdy odcinek jest dokładnie przemyślany i zaplanowany.

 Stranger Things
 

Jedno z najnowszych dzieł Netflixa i bez wątpienia jedno z lepszych. Z tym serialem przenosimy się do lat 80. Do czasów, gdy nie było jeszcze telefonów, internetu i całej nowoczesnej technologii. Serial łączy w sobie elementy horroru i science fiction. Został stworzony dla platformy Netflix przez braci Dufferów. Premiera pierwszych odcinków odbyła się w lipcu 2016 roku i niemal od razu zdobyła uznanie krytyków oraz pozytywne opinie prawie z całego świata. Niedawno Netflix przedstawił swoim fanom drugi sezon „Stranger Things”.
 

 

Orange is the New Black
 

Kolejny serial, którego akcja toczy się w wiezieniu. Po zakończeniu „Skazanego na Śmierć” fani obawiali się, że „Orange is the New Black” będzie słabą próbą przyciągnięcia fanów Michaela. Jeszcze przed premierą mnożyły się spekulacje odnośnie do porównań tych obu produkcji. Ostatecznie serial zdobył ogromną popularność i nikt już nie porównuje go do żadnej innej produkcji, którą widzieliśmy wcześniej. „Orange in the New Black” porusza trudne tematy w bardzo przystępny sposób. Chwilami subtelny, a chwilami mocny. Czasem dramat, czasem komedia. W tym serialu znajdziemy wszystko.

 

 

House of Cards
 

Wiele osób twierdzi, że serial „House of Cards” powinien już się zakończyć – w końcu Frank Underwood osiągnął już swój cel, stał się prezydentem. Pokazano już chyba wszelkie możliwe sposoby manipulacji, a w intrygach nieraz się gubiliśmy. Mimo to ten serial wciąż jest na szczycie bardzo wielu rankingów. To jedna z tych produkcji, o której będzie głośno jeszcze przez wiele, wiele lat. House of Cards razem z Grą o tron są najbardziej popularnymi serialami naszej ery. Oba zostały stworzone w najlepszym czasie. Ogromne pieniądze przeznaczone na promocje, gwiazdy obsadzone w głównych rolach i niezwykle ciekawa fabuła – to wszystko składa się na sukces tego serialu.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska