Najlepsze blogi lifestylowe, które warto śledzić

 

Blogi lifestylowe przeżywają od jakiegoś czasu zdecydowany rozkwit. Dzięki stosowaniu różnych form przekazu, takich jak Facebook czy Instagram, zjednują sobie coraz więcej czytelników i nie zwalniają tempa. Wygląda na to, że lubimy nie tylko czytać o życiu innych ludzi, ale również czerpać od niego inspirację. Opowiem wam dzisiaj o moich ulubionych blogach lifestyle’owych, z których nie będziecie mieli ochoty wychodzić.

Riennahera

 Zdjęcie: http://www.riennahera.com/

 

 

Marta mieszka w Londynie, kocha Szkocję, morze, dinozaury i sukienki z Zary. Jest przy tym niesamowicie autentyczna i szczera w swoich wypowiedziach. Pisze o tematach, które dotykają każdego z nas, a o których czasem boimy się mówić wprost: o niepewności, oczekiwaniu, nastrojach, paradoksach i tęsknocie. Czasem też przypomina, że nasze życie może być jak z Instagrama, jeśli tylko chcemy.

 

Janina Daily

 Zdjęcie: https://janinadaily.com/

 

Plusz, foki, ptysie, kot z szeroką twarzą i statystyka. Janina pisze takie historie ze swojego życia, że cały tramwaj będzie na was patrzył, gdy zaniesiecie się histerycznym śmiechem. W zabawny i bezkompromisowy sposób porusza także tematy ważne: tolerancję, akceptację własnego wyglądu czy ochronę środowiska. A co najważniejsze, pokazuje przykłady, że świat naprawdę może być dobrym miejscem.

 

Zobacz także: O wnętrzach na blogu – przydatne strony przy urządzaniu mieszkania

 

Wyrwane z kontekstu

 Zdjęcie: https://www.wyrwanezkontekstu.pl/

 

Joanna ma świetną rodzinę i historyjkami o niej dzieli się z resztą świata. Odsyła swoich czytelników do ciekawych miejsc w internecie, opowiada o relacjach międzyludzkich i publikuje do tego wszystkiego piękne zdjęcia. Czasem także opisuje anegdotki o doświadczeniach z taksówkarzami i kurierami, od czytania których parskniecie śmiechem, żeby zaraz podpisać się pod nimi obiema rękami.

 

Chujowa Pani Domu

 Zdjęcie: https://chujowapanidomu.pl/

 

Jeśli wasz dom jest perfekcyjny i lśni czystością, to nie jest blog dla was. Magdalena pisze o swoim nieidealnym życiu i nieidealnym domu, dając pstryczka w nos internetowym wzorcom pięknego wnętrza. Wydała już nawet na ten temat świetną książkę pod tym samym tytułem. Uwielbia przytaczać też historie i zdjęcia swoich czytelników, czasem zabawne, czasem zaskakująco użyteczne.

 

Szafa Sztywniary

 Zdjęcie: http://szafasztywniary.blogspot.com/

 

Blog Ryfki ewoluował z jednego z pierwszych polskich blogów szafiarskich do witryny internetowej o klasycznym stylu ubierania, minimalizmie, ekologii i ruchu less waste. Pisze o tym, jak nie marnować jedzenia, jak ograniczyć produkcję śmieci, jak przemierzać Kraków na rowerze i jak pracować jako freelancerka. Ma w domu mnóstwo roślin, ponadczasowy styl, a przy tym wszystkim uśmiech nie znika z jej twarzy.

 

Zobacz także: 10 blogów podróżniczych, które zabiorą Was do ciepłych krajów

 

Moja Dziewczyna Czyta Blogi

 Zdjęcie: https://mdcb.pl/

 

Najfajniejsza para polskiej blogosfery. Dialogi Konrada i K sprawiają, że wszyscy zaczynamy pragnąć takiej relacji, a ich wpisy na zupełnie różne tematy rozjaśniają nawet brzydkie, zimowe dni. Konrad to z wykształcenia dziennikarz, K bardzo dba o włosy i niedawno zrobiła doktorat, a razem stanowią wybuchową mieszankę inspiracji, informacji kulturalnych i interesujących sposobów na życie.

 

Jestem Kasia

 Zdjęcie: https://www.jestemkasia.com/

 

Ta dziewczyna chyba we wszystkim wygląda dobrze. Jej blog to miejsce w internecie pełne stylizacji z klasą, czasem z lumpeksów, czasem z górnych półek, ale można tam też znaleźć mnóstwo sposobów na fryzurę, inspiracji życiowych i podróży. Sprzedaje swoje ubrania, mówi o kosmetykach i jest dowodem na to, że w ciąży można wyglądać naprawdę niesamowicie i zjawiskowo.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska