Na czym polega fenomen sióstr Kardashian?

14/02/2018

 

Wydawać by się mogło, że niewiele jest w stanie zadziwić w show-biznesie. Pojawiające się sezonowo gwiazdki, afery w związkach i kłótnie między znanymi osobistościami to już nic specjalneggo. Ale jak zostać celebrytą… tak po prostu, bez powodu? W tym kontekście paść może jedno nazwisko – Kardashian. Siostry Kardashian.

Kim Kardashian sławę zawdzięcza nagraniu sextaśmy ze swoim chłopakiem. I choć trudno uznać to za coś wyjątkowego, w jej wypadku wystarczyło, by wraz z rodziną dostała propozycję udziału w programie telewizyjnym „Z kamerą u Kardashianów”. Wygodne życie, dobry wygląd i zdobycie sławy – to właśnie niezmiennie ujrzymy przez 14 sezonów.

 

Choć cała rodzina poddawana jest nieustannej krytyce – liczby nie kłamią. Popularność telewizyjnego hitu nie maleje, a oficjalne profile sióstr cieszą się niezmiennym zainteresowaniem. Kim, która sama o sobie mówi, że jej talentem jest marketing, nie pozwala o sobie zapomnieć. Swoich sił próbowała zarówno jako aktorka, modelka, producentka telewizyjna jak i właścicielka butiku. Choć można się przyczepić do łatwości, z jaką sprzedaje najbardziej prywatne szczegóły swojego życia, nie można jej odmówić tego, iż wraz z całym klanem stworzyła własny wizerunek i sposób bycia. Taki, którego nikt inny przed nią nie prezentował.

 

Wśród świata show-biznesu, uznawanego za brudny i niszczący wszelkie więzi rodzinne, szokuje bezwarunkowe wsparcie i nierozerwalna więź między siostrami. Wszystkie, niezależnie od okoliczności stają za sobą murem, a w życiu prywatnym przyjaźnią się, wychowują wspólnie dzieci i propagują rodzinę jako istotną wartość.

 

 

Mimo, iż klan Kardashian nie przypomina sielskiego obrazu rodziny z podręczników, a jednym z pierwszych skojarzeń nasuwających się na myśl o nich będzie słowo  kontrowersja, to jednak w sposobie bycia, niebotycznie wysokich szpilkach, powiększonych ustach i obcisłych sukienkach jest pewna naturalność, a raczej brak sztuczności. I to jest chyba jeden z głównych powodów sławy Kardashianek. Ich zachowania, choć często na granicy przyzwoitości, nie mają na celu zdobycia na siłę czyjejś sympatii. Jasno precyzują one swoje poglądy, nieraz wywołując tym medialne burze. Odmówić nie można im też dystansu do siebie, co rzadko zdarza się w świecie celebrytów.

 

Siostry Kardashian są nam po prostu bliskie, traktujemy je jak znajomych, śledzimy ich poczynania, śmiejemy się z nimi i z nich, krytykujemy i oceniamy. Jak w realnym życiu.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska