Milionerzy – najlepsze wpadki z programu

16/02/2019

 

Gra „Milionerzy”, którą możemy oglądać od poniedziałku do czwartku w telewizji TVN to prawdziwa „kopalnia” żartów sytuacyjnych i wpadek. Okazuje się, że nawet najbardziej oczywiste pytania mogą sprawić problem uczestników programu, a reakcja na przegraną może być zaskakująca.

Atmosfera w trakcie teleturnieju sprzyja zabawnym sytuacjom pomiędzy prowadzącym Hubertem Urbańskim a graczami. Chyba dlatego ta popularna gra telewizyjna cieszy się tak dużą oglądalnością.

 

1. W przypadku tej uczestniczki szybkość w odpowiadaniu na pytania okazała się być zgubna. Aleksandra od pierwszej chwili była przekonana, że słowo akord dotyczące współbrzmiących ze sobą dźwięków, wiąże się tylko i wyłącznie ze śpiewem. Zapomniała jednak, iż wielu ludzi pracuje na akord, czyli ich wynagrodzenie jest zależne od normy pracy, którą wyrabiają.

 

 

Zobacz także: Familiada: Kultowe wpadki z teleturnieju. Znasz je wszystkie?

 

2. Czasami, kiedy nie skupimy się na zadanym przez kogoś pytaniu, możemy popełnić błąd. Przekonał się o tym gracz, który źle je zrozumiał. Wśród przeczytanych przez Huberta wyrazów miał wskazać ten z błędem, jednak niespodziewanie skupił się na znalezieniu prawidłowo zapisanego słowa. W końcu prowadzący uratował sytuację, naprowadzając uczestnika „na właściwe tory”, a ten odpowiedział właściwie na pytanie, jednak śmiechu była co niemiara.

 

 

3. „Milionerzy” to program, w którym mogą wystąpić nieoczekiwane emocje, o czym przekonała się publiczność w studiu i sam Hubert Urbański. Początkowo opanowany uczestnik udzielił nieprawidłowej odpowiedzi, co zdziwiło go na tyle, że z jego ust nagle padło popularne przekleństwo. Prowadzący skwitował to jednym zdaniem: „Można to i tak ująć, rzeczywiście”.

 

 

4. Gracz Damian podczas trwania teleturnieju postanowił wykorzystać koło ratunkowe, jakim jest telefon do przyjaciela. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że uczestnik potraktował tę szansę jako pretekst do pogawędki ze swoim kolegą. Na szczęście znajomy wskazał mu także prawidłową odpowiedź na pytanie.

 

 

Zobacz także: Twoja Twarz Brzmi Znajomo – zobacz 6 najlepszych występów show

 

5. W jednym z odcinków „Milionerów” tym razem to Hubert zaliczył wpadkę. Przedstawiając młodego uczestnika gry, Krzysztofa popełnił błąd mówiąc, iż pochodzi on z Łodzi. Gracz jednak szybko poprawił prowadzącego informując go, że jest z Gdańska. Finalnie obaj panowie obrócili całą zaistniałą sytuację w żart.

   

   

   

  Share on Facebook
  Share on Twitter
  Please reload

  Ostatnie posty
  Please reload

  RSS Feed

  Skontaktuj się z nami

  Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social Icon

  DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
  Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
  Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

  Warszawa, Polska