Książęta z całego świata. Który jest najprzystojniejszy?

02/05/2018

 

Pod koniec tamtego roku świat obiegła informacja, że najbardziej pożądany arystokrata na świecie, książę Harry, zaręczył się z amerykańską aktorką Megan Markle. Ślub już w maju, ale nic straconego, bo w kolejce do tronu jest jeszcze wielu wolnych książąt z całego świata. Poznajcie przystojnych, wykształconych i, co najważniejsze, wolnych chłopaków do wzięcia, wywodzących się z królewskich rodów.

Zobacz także: Brytyjska rodzina królewska – ciekawostki. Miłosne ekscesy i wyrzeczenia w imię władzy

 

Szejk Hamdan ibn Muhammad Al Maktum – książę z Dubaju

 

Hamdan ibn Muhammad Al Maktum, 35-letni i wciąż wolny dubajski książę Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz syn władcy Dubaju to naprawdę dobra partia. Jest wykształcony (studiował m.in. na londyńskiej uczelni London School of Economics), a jego największą pasją jest poezja. Zgłębia ją nie tylko czytając, ale i tworząc własne utwory na temat miłości
i patriotyzmu, które publikuje pod pseudonimem Fazza. W kręgu jego zainteresowań znajduje się również jazda konna, skoki na spadochronie czy nurkowanie.

 

Hamdan ma wielkie serce, o czym świadczą jego szerokie działania charytatywne. Arabski książę pomaga osobom m.in. dotkniętym autyzmem. Widać, że ciemnooki arystokrata lubi ludzi, a co ciekawe, sam jest jednym z dziewiętnaściorga rodzeństwa, a więc jego przyszła żona niewątpliwie musi być bardzo towarzyska.

 

Książę Philippos z Grecji

 

Przyjaciel członków brytyjskiej rodziny królewskiej, Harry’ego i Williama, urodziwy grecki książę Philippos ma obecnie 32 lata. Oficjalnie nie jest następcą tronu, gdyż jego ojciec Konstantyn został oddalony od tytułu króla w 1973 roku z powodu zniesienia monarchii. Mimo tego Philippos i jego bliscy zachowali królewskie miana.

 

Prywatnie niezależny arystokrata mieszka i pracuje w Nowym Yorku, gdzie po studiach na Georgetown University zajmuje się finansami jako analityk.

 

Książę Haji Abdul Azim z Brunei

 

Azim to syn sułtana Hassanala Bolkiah będący trzeci w kolejce do tronu. Książę uchodzi za najbardziej wyluzowanego przedstawiciela wszystkich rodów królewskich, celebrytę i ulubieńca paparazzi, gdyż znany jest ze swojego zamiłowania do imprez i to nie byle jakich. Na organizowanych przez niego hucznych wydarzeniach regularnie pojawiają się najsłynniejsze gwiazdy. To jednak nie wszystko, co interesuje następcę tronu w Brunei. Azim czynnie angażuje się w akcje dobroczynne, troszcząc się o swój przyszły lud. Znanym był jego udział w charytatywnym pokazie mody, który zorganizowała sama modelka Naomi Campbell.

 

Książę Jean-Christophe z Francji

 

Inaczej zwany Janem Krzysztofem Bonaparte, 32-letni książę jest prapraprabratankiem Napoleona Bonaparte. Obecnie uchodzi za głowę tego słynnego rodu. Wykształcony francuski arystokrata jest zdecydowanie ścisłym umysłem, gdyż ukończył matematykę i ekonomię na paryskim uniwersytecie. Przystojny i inteligentny przedstawiciel królewskiego rodu nadal jest jednak do wzięcia, choć nie narzeka na powodzenie i towarzystwo kobiet. Dla zainteresowanych –książę mieszka obecnie w Londynie, pracując w jednej z wiodących firm inwestycyjnych na świecie.

Mały Książę George

 

 

Choć jest jednym z najmłodszych książąt należących do brytyjskiej rodziny królewskiej, trzeba przyznać, że już zdążył skraść serca wielu osób, w tym kobiet. Mowa o pięcioletnim Jerzym Aleksandrze Ludwiku z Cambridge zwanym potocznie Księciem Georgem. To pierworodny syn książęcej pary Williama i Kate oraz trzeci kandydat w kolejce do tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Jego narodziny były wielkim wydarzeniem w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Sądząc po urodzie i charakterze 5-letniego George’a, chłopiec zdąży jeszcze namieszać, szczególnie w głowach przyszłych, nastoletnich Brytyjek.

 

Zobacz także: Księżna Kate: za co kochamy żonę Williama?

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska