Nowy album Jamiroquai – jest pierwszy singiel

 

Znana grupa future funku powraca. Koleny album już na wiosnę. Nie pozostają jednak gołosłowni – dla fanów przygotowali nowy teledysk.

Każdy album miał w sobie coś magicznego, co przykuwało uwagę. Jamiroquai od dawna idą coraz mocniej w stronę stylowych, elektronicznych dźwięków, spychając na bok ciepły dźwięk klawiszy. Ich nowy album ma być kolejnym krokiem w tę stronę. Jak mówi ich frontman, Jay Kay:

„Inspiracją dla »Automatona« jest świadomość początku sztucznej inteligencji i technologii w dzisiejszym świecie i to, jak ludzie zaczynają zapominać te przyjemniejsze, prostsze i znaczące rzeczy w życiu i naszym otoczeniu, w tym także nasze relacje z drugim człowiekiem”.

Oto lista kawałków, które znajdą się na płycie:

01. Shake It On

02. Automaton

03. Cloud 9

04. Superfresh

05. Hot Property

06. Something About You

07. Summer Girl

08. Nights Out In The Jungle

09. Dr Buzz

10. We Can Do It

11. Vitamin

12. Carla

Automaton będzie ich pierwszym albumem od siedmiu lat. Wiele osób zapewne ma obawy, czy aby zespół nie zardzewiał” przez ten czas. Odpowiedzi na to pytanie należy szukać w nowym kawałku promującym album o tej samej nazwie. Jay Kay prezentuje nam nowe nakrycie głowy, świetne jak zawsze ruchy taneczne i nowy styl. Jego wysoki głos zaskakująco dobrze łączy się z odhumanizowaną ścieżką złożoną z dźwięków przywodzących na myśl sci-fi. Wszystko to wyrzuca słuchacza wprost w otchłań kosmosu, gdzie jak widać – rządzi funk.

Premierę zaplanowano na 31 marca.  Nie zaśpijcie, bo odlecimy bez was. Link do pre-orderu znajdziecie tutaj.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska