Prawdziwa twarz Oli Nizio – zwyciężczyni V edycji The Voice of Poland

 

Zwyciężczyni V edycji The Voice of Poland to młoda, piękna i sympatyczna dziewczyna. Pełna energii, zakochana w swojej pracy. Profesjonalistka w pełni oddaje się swojej pasji. 19 stycznia 2018 roku wydała swój pierwszy singiel „Kuloodporna” we współpracy z wytwórnią Uniwersal Music Polska.

Aleksandra Nizio urodziła się 22 maja 1995 roku w Aleksandrowie w województwie lubelskim. Po skończeniu Liceum Ogólnokształcącego zdała maturę i wzięła udział w V edycji The Voice of Poland, którą wygrała pod opieką Justyny Steczkowskiej. Śpiewa od najmłodszych lat, wyjeżdżała na różnorodne festiwale, gdzie zajmowała najlepsze miejsca. Oprócz solowej kariery występowała w zespole ludowym „Zawierucha”, który pracuje przy Zespole Tańca Ludowego „Tanew”. Ola jest niezwykle utalentowana. Cały czas się uczy i rozwija. Od 2017 roku studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

 

Dziewiętnastoletnia Ola, świeżo po maturze, zdecydowała się, by spróbować sił w The Voice of Poland, skąd wziął się ten pomysł?

Aleksandra Nizio: Całkowicie spontaniczna akcja. Wszyscy po kolei wysyłali mnie do programów tego typu, ale ja zawsze uważałam, że jeszcze nie czas. Po czym zdałam maturę i dzień przed precastingami dowiedziałam się o nich, wsiadłam w busa i pojechałam. 

 

Podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała jeden z utworów Patrycji Markowskiej. Z Olą przybyła ogromna grupa wsparcia. Prawdziwa twarz Oli Nizio to skromna dziewczyna z ogromną charyzmą. Jest niezwykle otwarta na drugiego człowieka i nie obnosi się ze swoim talentem. Spontaniczna, energiczna, wiecznie uśmiechnięta. Kiedy na scenę wbiegli członkowie jej ukochanego zespołu ludowego, widać było szczere, pozytywne emocje i niezwykłą radość. Ola to niezwykła dziewczyna o niezwykle dobrym sercu.

 

Ola bawi się na scenie znakomicie. Tańczy, śpiewa, wciąż się uśmiecha. Scena to jej żywioł. W codzienności jest tak samo.
„Ola to jeden wielki wulkan energii. Ciężko ją zastać w jednym miejscu. Urocza artystka, która nie unosi się ze swoimi sukcesami i swoim wielkim talentem. Naturalna, piękna, charyzmatyczna. Wie, czego chce i uparcie dąży do celu” – mówi jej koleżanka z uczelni.

 

Niezależnie od sytuacji jest zawsze dzielna i wytrwała. Ola to typ społecznika – wciąż z ludźmi i wokół nich. Zaraża ich swoim dobrem i pozytywną energią.  Dba nie tylko o swoją karierę, ale także o innych. Udziela się w wielu organizacjach społecznych, np. wspiera Program Profilaktyczny „Profilaktyka a Ty”, który pokazuje młodzieży, że można żyć bez używek. Zaśpiewała także na koncercie charytatywnym „Wielki Rock dla Małych Serc”, z którego dochód przeznaczony był dla pacjentów oddziału kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Prokocimiu.

 

Dziewczyna o niezwykłym talencie. Ola to prawdziwa artystka, wchodzi na scenę, nie gwiazdorzy, nie marudzi, nie kaprysi, tylko śpiewa i daje z siebie 100%” – Justyna Steczkowska.

„Aleksandra, masz więcej energii niż cały przemysł energetyczny w tym kraju – Marek Piekarczyk.

 

Ola ma zdrową pewność siebie. Jest świadoma swojego głosu i talentu. Gdy mówi jej się, że rewelacyjnie śpiewa, ona skromnie uśmiecha się i odpowiada: „dziękuję kochana/-y”. Ciężko pracowała nad singlem i wciąż ciężko pracuje, by płyta ukazała się już na jesień. Kuloodporna ma już ponad 63 tysiące wyświetleń, a oglądalność klipu stale wzrasta. Ola, mamy nadzieję, że „doczekasz się braw” – choć właściwie... już się doczekałaś. Trzymamy za Ciebie kciuki!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska