Gdzie szukać informacji o modzie męskiej?

20/03/2020

 

Jeszcze do niedawna moda była uważana wyłącznie za domenę kobiet. Współcześni mężczyźni również jednak interesują się tym, co jest obecne w modzie męskiej, co jest niezwykle seksowne. To właśnie modni panowie przede wszystkim zwracają uwagę kobiet. Żeby jednak być modnym, warto czerpać inspiracje z różnych źródeł. No i tu pojawia się pytanie, skąd tak naprawdę brać informacje dotyczące mody męskiej. Podpowiadamy!

  • Blogi

Blogofera w Polsce prężnie działa. Nic więc dziwnego, że również mężczyźni do niej dołączyli i chętnie publikują informację na temat trendów w modzie męskiej. Oczywiście możecie sięgać do tych najpopularniejszych blogerów, warto jednak zwrócić uwagę na tych mniej znanych, którzy mogą okazać się skarbnicą wiedzy i pomysłów. Dużo ciekawych informacji na temat trendów ubraniowych dla panów możecie znaleźć na blogu Męska Odzież.

 

  • Pinterest

To prawdziwa kopalnia inspiracji dotyczących niemal każdej dziedziny życia, w tym oczywiście mody zarówno damskiej, jak i męskiej. Przeglądając zdjęcia w kategorii moda męska na Pintereście możemy dowiedzieć się, co nosić, jak łączyć ze sobą poszczególne elementy garderoby, jak również, co tak naprawdę jest obecnie najmodniejsze. My wiemy dzięki temu, że do trendów męskich w nadchodzącym sezonie zaliczyć możemy kurtki jeansowe z naszywkami, niewychodzące z mody skóry i marynarki, jak również, co jest niezwykle ciekawe, bezrękawniki. Więcej na temat tych ostatnich przeczytać możecie w artykule: www.meskaodziez.pl/bezrekawnik-idealny-wybor-na-jesienne-dni/.

 

  • Instagram

Nic tak nie inspiruje jak ubrania pokazane na prawdziwych ludziach. A Instagram daje nam możliwość zobaczenia, jak poszczególne elementy garderoby leżą nie na wieszakach, manekinach, czy modelach, a właśnie na innych facetach. Dzięki temu możemy zainspirować się pewnymi trendami i również zobaczyć, co tak naprawdę warto ze sobą łączyć, a jakich wpadek modowych zdecydowanie unikać.

 

  • Śledzenie programów modowych i przeglądanie czasopism

Może niektórym to wyda się mało męskim zadaniem, ale jeżeli chcesz być modnym mężczyzną, warto, żebyś nieco bardziej zainteresował się modą. Dlatego też śledź najnowsze trendy modowe, obserwuj znanych projektantów oraz domy mody i przeglądaj czasopisma! W Vougue’u i innych katalogach modowych znajdziesz wiele inspiracji również co do mody męskiej.

 

  • Zainteresuj się historią mody

Historia mody również może wpływać na nasz styl. To właśnie z niej możemy czerpać podstawy, czyli zawsze modną klasykę, jak również dowiedzieć się najważniejszych rzeczy dotyczących mody, które później możemy wprowadzać do naszych stylizacji. Ci bardziej zaawansowani i obeznani z was tym samym będą mogli ze swoich ubrań tworzyć prawdziwe dzieła sztuki!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska